Ana SayfaDizilerYalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferit İstemeye İstemeye Pelin'le Buluşmaya...

İlgili Postlar

Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferit İstemeye İstemeye Pelin’le Buluşmaya Gidiyor!

Star Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Yalı Çapkını, 30. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ferit, karısının götürülmesinden sonra ailesine bu olaylara seyirci oldukları için onları asla affetmeyeceğini söyler. Seyran’la otoparkta konuşmak isteyen Ferit, Tarık’ın gelmesiyle Seyran tarafından kovulur. Seyran’ın Tarık’ın tarafında durması Ferit’in çok ağırına gider ve ona ” Hazır ol acılara, bu günü bu otoparkı unutturmayacağım sana” der. Yalı Çapkını 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ferit, istemeye istemeye Pelin’le buluşmaya gidiyor.

Ferit İstemeye İstemeye Pelin’le Buluşmaya Gidiyor!

Yalı Çapkını 30. bölüm 2. fragmanında; Kazım, Seyran’ın boşanma protokolünü imzaladığını ve hiçbir şey talep etmediğini öğrenip küplere biniyor. Ferit ise, Seyran’ı kaybetmenin acısıyla kendisini gece hayatına veriyor. Tarık, Ferit’in gece hayatında çekilmiş fotoğraflarını Seyran’a gösteriyor ve ona boşanmalarının daha kolay olacağını söylüyor. Ferit, Seyran tarafından yine ret edilince istemeye istemeye Pelin’le buluşmaya gidiyor. Ferit Pelin’e, evlenme mi teklif edecek?

İşte Yalı Çapkını 30. bölüm 2. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferit, Pelin’in sesiyle uyanıyor. Yanında Sultan’ın olduğunu öğrendikten sonra onu boğazlayıp odadan kovuyor. Daha sonra Pelin’in konuşma teklifini kabul etmiyor ve onu da odasından kovuyor.

Suna, Ferit’le buluşup babasının kendisini Saffet’e, Seyran’ı da onun abisi Tarık’la evlendireceğini söylüyor. Ferit, bunu duyar duymaz Saffet ağanın evini basıyor. Tarık’ın üzerine saldırıyor. Daha sonra Saffet geliyor ve Ferit’e silah çekiyor. Ferit, karısının adını ağızlarına bir daha almayacaklarını söyleyip gidiyor.

Halis ağa, Ferit’in Saffet’in evini bastığını öğrendikten sonra torununu yanına çağırıyor. Ondan Kazım’ın Seyran’ı Saffet’in oğluna vermek istediğini söylüyor. Halis ağa, adamlarını toplayıp Kazım’ın evini basıyor. Ona tokat atıp yere düşürüyor ve hangi eliyle torununa vurduğunu soruyor. Kazım’ın elini bastonuyla eziyor.

Daha sonra zorla Seyran’ı adamlarına aldırıp yalıya getirip bir odaya kapatıyor. Zerrin, Ferit’in kavga ettiği gazeteciyi bulup evine çağırıyor. Planı, o haberi yeniden ortaya çıkartıp kızıyla Ferit’i nikah masasına oturmaktır. Tabi onların yalıdaki en büyük yardımcısı İfagat oluyor.

Saffet, Suna’yı biriyle otoparkta konuşurken görüyor. Ona, onu otoparkta gördüğünü söylüyor. Oda, onun Ferit’in şoförü olduğunu Seyran’dan haber getirdiğini söylüyor.

Kazım, Saffet’i arayıp ona durumu anlatıyor. İkisi birlikte Halis ağanın yalısına Seyran’ı almaya gidiyor. Halis ağa onlara, emanetlerini birazdan getireceğini söylüyor.

Önceden hazırlattığı boşanma protokolünü önce Seyran’a imzalatıyor. Seyran, hiç düşünmeden boşanma protokolünü imzalıyor. Sıra Ferit’e geliyor. Ferit, istemeye istemeye o protokolü imzalıyor.

Yalı Çapkını 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ferit Tarafını Seçen Seyran’a Ateş Püskürüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler