Cumartesi, Ekim 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Yalancı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Deniz Mehmet'i Durduramamanın Üzüntüsünü Yaşıyor!

Yalancı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Deniz Mehmet’i Durduramamanın Üzüntüsünü Yaşıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yalancı, 5. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Mehmet, yaptığı basın açıklamasıyla Deniz’i rezil etmeye çalışır. Görkem, kendisine gelir. Mehmet, herkesle oyun oynamaya devam eder. Deniz, Mehmet’in yalancı ve sapık olduğunu ispat etmek için yeni bir plan düşünür. Yalancı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Deniz, Mehmet’i durduramamanın üzüntüsünü yaşıyor.

Cuma Dizileri 2021

Deniz Mehmet’i Durduramamanın Üzüntüsünü Yaşıyor!

Yalancı 5. bölüm 2. fragmanında; Mehmet, kadınlara ilaç verip tecavüz etmeye devam ediyor. Deniz, öğrenci velilerinin tepkisiyle karşılaşınca onlara, bir kadının hayatını böyle heba etmeyeceğini demelerini beklediğini söylüyor. Yine de onlara ‘Günaydın’ diyor.

İşte Yalancı 5. bölüm 2. fragmanı….

YALANCI 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Okulda kermes düzenlenir. Mehmet’in avukatı oraya gelip Deniz’e, herkesin içinde müvekkiline iftira attığı için manevi tazminat davası açtığını söyler. Deniz, Mehmet’in şov yaptığını anlayıp onun üzerine yürüyüp ona tokat atar.

Zeynep’in babası olanları görünce Deniz’in kızıyla yakınlık kurmasını istemez. Yasemin, Murat’la görüşmeye devam eder. Mehmet onu, Murat üzerinden tehdit etmeye devam eder. Bunu duyan Murat, hastanede Mehmet’i bulup ona yumruk atar.

Mehmet, elindeki kamera görüntüleriyle birlikte Murat’ı şikayet eder. Murat, işinden uzaklaştırma kararı alır. Deniz, Serdar’la birlikte Mehmet Emir’in geçmişini araştırır. Serdar, Mehmet’in karısının ölümü ile ilgili haberleri bulur.

Onun intiharında Mehmet’in şüpheli olduğu haberlerini okur. Deniz, hemen Mehmet’in ölen karısının ailesinin adresine ulaşır. Mehmet, Deniz’in peşine düşer. Deniz, Mehmet’in ölen eşinin annesiyle Doruk’un öğretmeni olarak konuşur.

Tam ne için geldiğini anlatacağı sırada Mehmet oraya gelir ve Deniz’i susturmayı başarır. Kayın validesine ise Deniz’in saplantılı olduğunu söyleyip onu inandırır. Mehmet, Deniz’e yardım edenin Görkem olduğunu düşünür.

Murat, Deniz’in evine sarhoş gelir ve Mehmet’i bitirecek delillerin ellerinde olduğunu ama sustuklarını ağzından kaçırır. Deniz, Murat’ın ne demek istediğini anlayamaz.

Gece olunca Görkem’in evine gizlice girip onun içeceğine ilaç koyup onu uyutur. Dolaptaki içeceklere de ilaç koyar. Bardakları yıkayıp delilleri ortadan kaldırdıktan sonra, Görkem’e tecavüz eder.

Yalancı 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Deniz’in Yeni Planı Ne?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Melisa İle Kadir Barışıyor

Kardeşlerim 25. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Melisa İle Kadir Barışıyor!

0
Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, 25. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nebahat, Suzan’a Akif’i bitirmek için iş birliği yapmayı teklif eder....