Perşembe, Aralık 2, 2021
Ana SayfaDizilerYalancı 10. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Mehmet Emir Gerçekten Öldü Mü?

Yalancı 10. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Mehmet Emir Gerçekten Öldü Mü?

-

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yalancı, 10. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin final bölümünde; Mehmet’in annesi kendisine gelir. Görkem, Mehmet’in kendisini de tecavüz ettiğini açıklar. Mehmet, ortadan kaybolur. Bu arada Deniz, Mehmet’in tecavüz ettiği kadınların görüntülerini ve ona verdiği ilacı sakladığı yeri bulur. Bir ay sonra Mehmet’in cesedi bulunur. Deniz, Mehmet’in ölümünde şüpheli durumuna düşer. Yalancı 10. bölüm 2. final fragmanı yayınlandı. Mehmet Emir, gerçekten öldü mü?

Salı Dizileri 2021

Mehmet Emir Gerçekten Öldü Mü?

Yalancı 10. bölüm 2. final fragmanında; Mehmet Emir’in şüpheli ölümünde tüm oklar Deniz’i gösteriyor. Komiser, tüm delillerin Deniz’i gösterdiği için onu gözaltına almak zorunda kalıyor. Mehmet gerçekten öldü mü? Yoksa kendisini öldü gösterip Deniz’le son kez bir oyun mu oynamak istiyor.

İşte Yalancı 10. bölüm 2. final fragmanı…

YALANCI 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Mehmet, Canan’ın biraz daha uyuması için ona ilaç verir. Bunu anlayan Deniz, ablasından yardım ister ve Canan’ı Mehmet’ten korumasını ister. Arif, elindeki mektubu Görkem’e teslim eder. Mehmet, o mektubu ondan alabilmek için Görkem’i kontrol için hastaneye gelmesini sağlar ve muayenede iken çantasından Canan’ın intihar mektubunu alır.

Canan kendisine gelir. Mehmet, tehditle her dediğini yaptırdığı ölen karısının psikiyatristini oraya gelmesini sağlar. Kadın Canan’la konuşup onun olanları itiraf etmesini engeller. Deniz, kadını görünce durumu anlır. Görkem, mektubu kaybettiği için amiri tarafından görevinden uzaklaştırılır.

Bu arada Deniz, bir psikiyatriste gidip olanları ona anlatır. Öyle bir kişinin neler yapacağını öğrenir. Deniz, Yasemin’den Mehmet’in annesinin adresini öğrenir. O anları izleyen Mehmet, onun annesinin yanına gideceğini öğrenip evden apar topar çıkar.

Deniz, Mehmet’in annesinin yanına gidip ondan yardım ister. O sırada bakıcısı polis çağırır. Polislerle birlikte Mehmet’de gelir ve Deniz apar topar dışarı çıkarılır. Mehmet, şikayetçi olmayınca Deniz serbest bırakılır.

Deniz’in gideceğini öğrenen Mehmet, onun karşısına çıkar ve onunla yaşadıkları geceyi tüm ayrıntılarıyla anlatır. Onun anlatmasından sonra Deniz, Mehmet’in o anları videoya aldığını anlar. Bunu öğrenen Murat, kimse yokken Mehmet’in evine girip onun sakladığı kayıtları bulmak ister.

Deniz’den ayrılmak istemeyen Mehmet, Yasemin’i kaçırıp arabasının bagajına koyar. Daha sonra Deniz’in yanına gidip istediklerini yapmazsa ablasının öleceğini söyler. Mehmet, Deniz’le ilk buluştukları gün ne giydiyse aynısını alıp o kıyafeti giymesini ister. Daha sonra Deniz’le birlikte restorana gider.

Herkesin onları birlikte görmesini sağlar. Onların birlikte çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada yayılır. Canan’a gelen bildirimleri gören Arif, Mehmet’in Deniz’e tecavüz ettiğini öğrenir. Daha sonrada onun karısına da tecavüz ettiğini anlayıp silahını alıp evden çıkar. Arif, silahını Mehmet’e doğrultup onun karısına neler yaptığını bildiğini söyler.

Yalancı 10. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Deniz Mehmet’i Öldürmekle Suçlanıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Ünlü Oyuncudan O İddialara Açıklama!.

Ünlü Oyuncudan O İddialara Açıklama!…

0
Yeşilçam’ ın Afrodit’ i olarak bilinen oyuncu Banu Alkan sessizliğini sonunda bozdu ve Nihat Doğan’ la ilgili o iddialara çarpıcı yanıtlar verdi. Ünlü oyuncu,...