Ana SayfaDizilerVeda Mektubu 8. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Seher Alanur'u Alenen Tehdit Ediyor!

İlgili Postlar

Veda Mektubu 8. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Seher Alanur’u Alenen Tehdit Ediyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Veda Mektubu, 8. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Mehmet ile Aslı arasındaki ilişki, neredeyse bitecek noktaya gelir. Seher Aslı’yı, Ziya ve Alanur arasındaki ilişkiyi Mehmet’e anlatmakla tehdit eder. Alanur ise, Ziya’yı Seher’e karşı uyarır. Öte yandan Mehmet ile Aslı’yı ayırmak isteyen Hatice Alanur’a, o mektubu yazanın Seher olduğunu ispat edebileceğini söyler. Veda Mektubu 8. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Seher Alanur’u, alenen tehdit ediyor.

Seher Alanur’u Alenen Tehdit Ediyor!

Veda Mektubu 8. bölüm 3. fragmanında; Aslı Seher’le aralarının düzeldiğini zannederek teselli bulurken Seher, Alanur ve Aslı arasında gerilim yaratacak durumlar oluşturmak için sinsi bir çabaya giriyor. Alanur ile Seher, birbirlerine savaş ilan ediyor. Seher Alanur’a, “kızımı da elimden aldı diye” ağlayacağını söylüyor.

İşte Veda Mektubu 8. bölüm 3. fragmanı…

VEDA MEKTUBU 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Hatice, Aslı’ya yaptıkları ortaya çıktıktan sonra büyük bir buhran geçirir. Bir intihar mektubu yazıp ilaç içer. Annesi kızını baygın bir şekilde görünce evi ayağı kaldırır. Mehmet, hemen Hatice’yi kucağına alıp hastaneye yetiştirir. Aslı da, onlarla hastaneye gitmek ister. Ama Seher, onun hastaneye gelmesini istemez.

Adeta Aslı, günah keçisi ilan edilir. Durumu öğrenen Alanur da hastaneye gider. Hastanede Hatice’nin kalbi durur. O sırada annesi karşısında Alanur ile Aslı’yı görünce onlara öfkesini kusar ve tüm olanların sorumlusu olarak onları gösterir. Alanur, kızını alıp eve döner.

Yolda Aslı, arkadaşıyla telefonda konuşurken Seher’in kızına tokat attığını duyar. Alanur, bu duyduklarından sonra kızını o eve göndermek istemez. Mehmet Aslı’yı götürmek isteyince o da onunla Ziya’nin evine valizleriyle birlikte gider. Seher hastanedeyken Alanur, mutfağa girip börek yapmaya başlar.

Seher, Alanur’u evinde ve de mutfağında görünce deliye döner. Yemekte Alanur, Ziya’nın kendisine yıllar önce aldığı fuları boynuna takıp oturur. Seher’e, kızına uyguladığı şiddetin konusunu açar. Ondan bunun intikamını almak için Ziya’yla özel konuşmak istediğini söyler.

Onlar birlikte odaya geçince Seher, sinirinden ne yapacağını bilemez. Alanur odada Ziya’ya eskiyi açar ve o veda mektubunu kimin yazdığını kendisi gibi bildiğini söyler. Fuları da Ziya’ya verip çıkar. Ertesi gün görüşmek için Ziya’yla randevulaşır.

Seher, Alanur’u Ziya’nin aradığını ve ertesi gün için randevulaştıklarını anlar. Hemen Nevzat’tan Ziya’yı takip etmesini ister. Onlar buluşup konuşurken Seher oraya gelir. Ziya, eve döndüğünde Seher’in evde olmadığını görür.

Veda Mektubu 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hatice’den Alanur’a Şok Teklif Geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler