Ana SayfaDizilerTetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İskender Metin'i Buluyor!

İlgili Postlar

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İskender Metin’i Buluyor!

Fox Tv’nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu, 2. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İskender, oğlunun katili sandığı Metin’i tam öldüreceği sırada Korkmaz gelir ve ona onun oğlu olduğunu söyler. Metin, İskender’in silahından çıkan kurşunla yaralanır. Korkmaz yaralı oğlunu sırtına alıp oradan uzaklaştırır. İskender, Korkmaz ve oğlu kaçmasın diye tüm Bodrum’un çıkışlarını tutar. Korkmaz’ın yardımına arkadaşı koşar ve onları evinde saklar. Korkmaz ile İskender, karşı karşıya gelir. Korkmaz İskender’e, oğlunu ona yedirmeyeceğini söyler. Tetikçinin Oğlu 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İskender Metin’i buluyor.

İskender Metin’i Buluyor!

Tetikçinin Oğlu 2. bölüm 2. fragmanında; İskender, Korkmaz ve oğlunu yılanın deliğine girseler bulacağını söyleyip, oğlunun intikamını almak için ant içiyor. Metin, kendisine geliyor ve arkadaşını kurtarmak için yola çıkıyor. Onu kurtardıktan sonra İskender’le yolda karşı karşıya geliyor.

İşte Tetikçinin Oğlu 2. bölüm 2. fragmanı…

TETİKÇİNİN OĞLU 1. BÖLÜM ÖZETİ!

İskender ve Korkmaz, kırk yıldır sırtını birbirine dayamış iki dosttur. Korkmaz, İskender için elini kirletmekten çekinmez ve yıllar içinde tetikçisine dönüşür. İskender ise onun sayesinde işlerini büyütmüş, rakiplerinin korktuğu bir insana dönüşmüştür. Zamanı geldiğinde her şeyin başına geçireceği oğlu Yiğit, babasının gözüne girmek için bir iş organize eder. Ama işler beklediği gibi gitmez.

Korkmaz, 22 yıl önce kaybettiği karısını ve oğlunu her yerde arar. Metin, annesiyle birlikte kaçırılırken bir kaza geçirmiş ve daha sonrasında annesinden haber alamamıştır. Yetimhane de büyüyen Metin, hayatını üç kağıtla kazanan biri haline gelmiştir. Metin, arkadaşının aldığı bir iş için Bodrum’a gelir.

Arabaya aldığı adamlar Yiğit’le buluşur. Uyuşturucu alıp bombalı çantayı ona verirler. Durum ortaya çıkınca da iki taraf birbirlerine girer. Metin, bagajdaki uyuşturucu çantasıyla oradan kaçmaya başlar. Yiğit onu takip eder. Metin, onun elinden kurtulmak için arabasıyla ona çarpar.

Onun yaralandığını görünce arabadan inip ona yardım etmek ister. O sırada Yunus gelip üzerine ateş eder. Metin gittikten sonra Yunus Yiğit’i, boğarak öldürür. Daha sonra oraya İskender ile Korkmaz gelir. Yunus, Yiğit’e vurup kaçanı görünce tanıyacağını söyler.

Metin, arkadaşı yüzünden pusuya düşer. Korkmaz, Metin’in yanına gidip ona silahını doğrulttuğunda onun kolyesini görür. Onun oğlu olduğunu anlamak için göğsündeki doğum lekesine bakar. O sırada Metin kaçar. İskender, Metin tam kaçacakken onu bulur ve silahını doğrultur. Korkmaz İskender’e, silahını doğrultup ateş etmemesini onun oğlu olduğunu söyler.

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Korkmaz Oğlunu İskender’den Ölümüne Koruyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler