Ana SayfaDedikoduÜmit Erdim İçini Sibel Arna'ya Döktü!

İlgili Postlar

Ümit Erdim İçini Sibel Arna’ya Döktü!

Ünlü oyuncu olan ve Bir yıl önce mide ameliyatı ile sık sık gündeme gelen Ümit Erdim İçini Sibel Arna’ya Döktü.

Ümit Erdim Kimdir?

Ümit Erdim’den Eleştirenlere Killa Hakan Tarzıyla Yanıt!

Ümit Erdim İçini Sibel Arna'ya Döktü!

Ümit Erdim Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

Ünlü oyuncu Ümit Erdim Bir yıl önce mide ameliyatı ile sık sık gündeme gelmiştir. Uzun aradan sonra açıklamada bulunan Ümit Erdim Gazeteci Sibel Arna’nın “Sibel Arna ile Sırrı Nedir” adlı youtube kanalına konuk oldu. Arna’nın kanalına konuk olan Ümit Erdim “Hastalıklı gibi gözüküyorsun tantanasını kapatalım.” diyerek yapılan eleştirilere dayanamamış ve İçindekilerini Sibel Arna’ya Dökmüştür. 

Birilerinin Adamı Değilim!

Ünlü oyuncu olan ve Bir yıl önce mide ameliyatı ile sık sık gündeme gelen Ümit Erdim İçini Sibel Arna’ya Döktü. Derdini anlatan Erdim Sibel Arna’nın Sorularına karşılık Erdim “2010 senesinde 142 kiloya kadar çıkmıştım. Şimdi 68 kiloyum. Tam yarısı. Ameliyat olalı tam 1 yıl oldu. Doktorumda defalarca söyledi. İlk yıl çöküş yılı. Her hasta dibe vuruyor. Ben de vurdum 66,5 kiloyu gördüm, şimdi çıkış dönemine geçtim. İkinci senenin ortasında 73-75 bandına gelmem öngörülüyor. O da ideal. Yani artık hastalıklı gibi gözüküyosun tantanasını kapatalım. Pilotluk eğitimi için zorlu bir sağlık testinden geçtim. Elimde kapı gibi belgem var. Ben çok sağlıklıyım ve mutluyum” diyerek daha da derine inen Ümit Erdim atılan yalanlar hakkında konuşmaya başlamıştır. Ümir Erdim “Beş yıldır oynamak isteyeceğim hiçbir diziden teklif almıyorum. Çünkü birilerinin adamı değilim. Lobicilik, adamcılık, kollamacılık Türkiye’nin kanser hücresi oldu. Ben sırf iş almak için hayat şeklimi değiştirmem, aile yapımı bozmam. Gece gezmiyorum, içki içmiyorum, sabah altıda o ünlü gece kulübünden çıkmıyorum diye işimi kaybedeceksem ben ona da okeyim. Günün sonunda para bir yerden kazanılabilir. Az ya da çok. Oyunculukla ilgili bir derdim yok. Sistemin ve sektörün bana ihtiyacı yoksa. Okey abi! Gidip kimsenin kapısı aşındıracak değilim.”

Ümit Erdim İçini Sibel Arna'ya Döktü!

Ümit Erdim:”Ahmet’le Hiç Aynı Sete Girmeyi Düşünmedim Ben”

Sibel Arna’nın kanalına konuk olan Ümit Erdim“2008 senesinden beri Ahmet Kural’la kopmayan bir dostluğumuz var. Sen bana desen ki Ahmet’le ne paylaşıyorsun, ne bileyim ben. Sorsan belki hiç bir şey paylaşmıyorum. Ama var ya herif! Ahmet çocuğun doğumunda var, düğünümde var, akşam kahve içilecek yine var. Ahmet’le hiç aynı sete girmeyi düşünmedim ben. Biz birbirimizin oyuncu olduğunu unutmuş olabiliriz.  Bence orada bana ihtiyaç yok. Ahmet ile Murat’ın bir ikilik mekanizması var. Ahmet beni yanına almak isteyebilir. O ikililiği bozarım ben. Olmaz yani. Bugüne kadar da Ahmet’e dönüp de hiç sormadım. O samimiyetim var halbuki. Ben niye yokum bu projede hiç demedim. Bu saatten sonra da istese de oynamam. Ben Ahmet’e dışarıda seviyorum Ahmet’le mesai yapmama gerek yok.

Ümit Erdim İçini Sibel Arna’ya Döktü!

Ünlü oyuncu Ümit Erdim Bir yıl önce mide ameliyatı ile sık sık gündeme gelmiştir. Uzun aradan sonra açıklamada bulunan Ümit Erdim Gazeteci Sibel Arna’nın “Sibel Arna ile Sırrı Nedir” adlı youtube kanalına konuk oldu. Arna’nın kanalına konuk olan Ümit Erdim “Hastalıklı gibi gözüküyorsun tantanasını kapatalım.” diyerek yapılan eleştirilere dayanamamış ve İçindekilerini Sibel Arna’ya Dökmüştür. Ümit Erdim “Pilotluk eğitimi için zorlu bir sağlık testinden geçtim. Elimde kapı gibi belgem var. Ben çok sağlıklıyım ve mutluyum” diyerek daha da derine inen Ümit Erdim atılan yalanlar hakkında konuşmaya başlamıştır. Ümit Erdim konuşmadan sonra bir nebi rahatlığını söylese de eleştirenleri umursamamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler