Magazin Haberleri » Ünlüler » Sertab Erener’den ‘Sezen Aksu’ Açıklaması!
sertap erener

Sertab Erener’den ‘Sezen Aksu’ Açıklaması!

Geçtiğimiz aylarda İstanbul Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde dinleyicileriyle buluşan Sertab Erener’den yıllar sonra herkesi şaşırtan bir itiraf geldi. Minik Serçe Sezen Aksu’nun müzik dünyasına kazandırdığı şarkıcı Erener’den itiraf geldi. Son zamanlarda hastalığı ile ilgili konuşan Sertap Erener hastalığı hakkında açıklama yaptı. İlk kez  YouTube’da yayınlanan ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Konuk olan Sertab Erener’den ‘Sezen Aksu’ Açıklaması!


Sertab Erener: “O Şarkıyı Çok Severim!”

Şarkılarıyla hem 90’lara, hem de 2000’li senelere damgasını vuran Sertab Erener geçtiğimiz gün vouTube’da yayınlanan ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. performansıyla dinleyicilerine keyifli anlar yaşatan Sertab Erener “Sezen Aksu’nun Gülümse şarkısını ben söylemek isterdim” dedi. Sezen Aksu’nun öğrencisi olan Erener, çocukluğundan beri şarkı söylemeyi çok sevdiğini ve esas amacının ünlü olmak olmadığını vurguladı. “Sertab’ın Müzikali”nin kendisi için ne kadar önemli olduğunu söyleyen sevilen şarkılarından biri olan “Lal”i seslendirdi.


Sertab Erener’den ‘Sezen Aksu’ Açıklaması!

Güçlü sesler arasında yer alan ünlü şarkıcı Sertab Erener, konser maratonu hız kesmeden davam ederken geçtiğimiz gün vouTube’da yayınlanan ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Kariyerinin yirmi beşinci yılını Kerki ve Solfej işbirliği ile düzenlenen turne kapsamında kutlayan Sertab Erener, “Sezen Aksu’nun Gülümse şarkısını ben söylemek isterdim” dedi. Sezen Aksu’nun öğrencisi olan Erener, çocukluğundan beri şarkı söylemeyi çok sevdiğini ve esas amacının ünlü olmak olmadığını vurguladı.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

İbrahim Tatlıses'in Perihan Savaş'a Bomba Cevabı!

İbrahim Tatlıses’in Perihan Savaş’a Bomba Cevabı!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, yeni açtığı YouTube kanalında eski eşi Perihan Savaş’ın hakkındaki açıklamasına cevap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir