Magazin Haberleri » Diziler » Uğur Güneş Hakkında Bilinmeyenler!
Uğur Güneş Hakkında Bilinmeyenler
Uğur Güneş Hakkında Bilinmeyenler

Uğur Güneş Hakkında Bilinmeyenler!

Atv ekranlarının yayınlandığı günden beri büyük bir izleyici kitlesini yakalamayı başaran dizisinin kilit oyuncularından Uğur Güneş, daha önceden de bir çok dizide rol aldı. Ancak Bir Zamanla Çukurova dizisinde yıldızı parladı ve zirveye tırmanmayı başardı. Yakışıklı oyuncu hakkında pek de bilinmeyen bir çok detay ortaya çıktı. Uğur Güneş hakkında bilinmeyenler. Detaylar haberimizde.


Uğur Güneş kimdir?

Uğur Güneş Hakkında Bilinmeyenler!

Yakışıklı oyuncu Uğur Güneş, ilk defa 2013 yılında, ‘Urfalıyam Ezelden’ dizisinde Çetin karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. ardından ‘Seddülbahir 32 Saat’te’, dizisinde rol aldı. ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisindeki Tuğtekin karakteri onun tanınmasında büyük katkı sağladı. İsimsizler dizisindeki Fatih Keskin karakteri ile de geniş kitlelere ulaşan oyuncu Güneş, en son Bir Zamanlar Çukurova dizisinde, Yılmaz Akkaya karakteriyle zirvedeki yerini almayı başardı.

UĞUR GÜNEŞ’İN BİLİNMEYEN ÖZELLİKLERİ!

Uğur Güneş, aslen Ankaralıdır. Oyuncunun ocak ayı doğumlu olduğu bir çok yerde yazar ancak Güneş, kasım ayı doğumludur ve akrep burcudur. Burcunun da tüm özelliklerini taşır. En sevdiği renk ise siyahtır.

Günlük hayatında sakinliği tercih eden sanatçı, kendisini tembel olarak da tanımlıyor. Çünkü uyumayı çok seviyor ve rahatlığına da çok düşkün. Kendisini en çok etkileyen şey ise samimiyet olduğunu söyleyen sanatçı, o an ne hoşuna giderse onu yapmaktan zevk alıyor.

Uğur Güneş, sokakta yürürken birden bire oyuncu olmaya karar vermiş ve 19 yaşındayken gidip bir ajansa kaydını yaptırmış. Aslında oyuncu önceden oyunculuktan ve tiyatrodan pek hoşlanmıyormuş.

Güneş, çocukluğunda hep bir pilot olmayı istiyormuş. Günlük hayatta pek televizyon seyretmeyi sevmeyen yakışıklı oyuncu, sadece kendi dizisini izliyormuş. Eğer proje iyi ise her projede rol alabileceğini belirten Güneş, projenin niteliğine de önem veriyor.

Bütün hayvanları çok sevin oyuncu, hayvanla arasında kıyas da yapmak istemiyor.

Uğur Güneş, yemek yapmaktan hoşlanmıyor. Denizi ve su altını çok sevdiğini söyleyen oyuncu, polisiye roman okumaktan da çok hoşlanıyor.

Aşk hayatında ise şu an kimsenin olmadığını söyleyen sanatçı, bir kadında en çok hoşlandığı şey ise güzel ve anlamlı bakış olduğunu söylüyor.


 

 Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Almula Merter Churm’dan Tatilcilere Türkiye Tavsiyesi

Yaz tatilini değerlendirmek için İngiltere’den Türkiye’ye çocukları ile birlikte gelen Almula Merter Churm’dan Tatilcilere Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir