Ana SayfaDizilerUfak Tefek Cinayetler'de Mutlu Sona Dair Tüm Detaylar!

İlgili Postlar

Ufak Tefek Cinayetler’de Mutlu Sona Dair Tüm Detaylar!

Ufak Tefek Cinayetler 45. bölümü ile ekranlara geldi. Son kez takipçileriyle buluşan Ufak Tefek Cinayetler’in yayınlandığı ilk günden beri izleyicinin aklında “Katil kim?” sorusu yer alıyordu. Merakla beklenen sor yanıt buldu ve Arzu’nun katili belli oldu. Peki, Arzu’nun katili kim çıktı? Ufak Tefek Cinayetler final bölümünde neler yaşandı? İşte Ufak Tefek Cinayetler 45. son bölüm özeti…

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Dizi Kadrosunda Kimler Var?

Arzu’nun katili kim çıktı?

Star TV’de 2. sezona giren Ufak Tefek Cinayetler, sezon sonunu göremeden ne yazık ki ekrana veda etti.Dizinin son bölümünde Arzu’nun katilinin Burcu olduğu ortaya çıktı. Arabayı kullanan ve Arzu’nun aracını ezerek onun ölümüne neden olan Arzu, yakayı ele verdi.

Tam da Emre ile evlenirken gelen polisler, onu kelepçeleyip götürdü. Cezaevine giren Burcu’yu tek ziyaret eden kişi de Emre oldu.Merve ve Kerim, sonunda aşklarını doya doya yaşamaya başladılar.Serhan ve Oya evlendi. Düğünlerine Kerim ve Merve de gelerek herkesi şaşırttı.Oya, Şebnem’in kaza sonucu ölümüne sebebiyet vermekten dolayı ceza aldı ama kısa sürede çıktı.Oğlu ve Serhan ile mutlu mesut yaşamaya devam ettiler.

45. bölümüyle ekrana veda eden diziye, izleyenlerden de yorum yağmaya devam ediyor.İlk sezonu büyük bir ilgiyle takip edilen ancak ikinci sezonda umduğu reytingi bulamayan dizi, ne yazık ki sezon sonunu göremeden final yaptı.

Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat, Osman Sonant, Duygu Sarışın, Ferit Aktuğ ve Ushan Çakır’ın oynadıkları diziye bu akşam veda ettik.

Arzu dışında herkesin mutlu hayatına devam ettiği süreçte, Mehmet de çocuklarıyla birlikte yeniden hayata dönmeye çalışırken yansıdı görüntülere.

Dizinin son sahnesinde Oya’nın şu sözleri yankılandı: “Dilerim hepimizin ufak tefek cinayetlerin olmadığı, adil, mutlu bir dünyası olur. Hiç bir zaman savaşmak kavga etmek zorunda kalmayız. Barış ve iyilik içinde yaşarız hep…”

Ufak tefek cinayetler neden ekrana veda etti?

Yayınlandığı ilk günden beri izleyenleri ekran başına toplayan Ufak Tefek Cinayetler başarısız reytingler sonucu ekrana veda ediyor. Dizinin takipçileri senaryosunun sürekli tekrar ettiğini söylerek bir süredir şikayet ediyorlardı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler