Ana SayfaDizilerKadın 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Bahar Çocuklarına Gerçeği Söylüyor!

İlgili Postlar

Kadın 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Bahar Çocuklarına Gerçeği Söylüyor!

Kadın dizisinin 43. yeni bölümü 11 Aralık Salı günü izleyicilerle Fox TV ekranında buluştu. Dizinin yeni bölümünde önemli sahneler vardı. Bahar, Şirin’i ilik vermek için getiren kişinin Sarp olduğunu öğrendi. Bahar, Sarp hakkındaki gerçeklerin peşine düşerken, Şirin’in yakasını da bırakmamakta kararlı. Dizinin 18 Aralık Salı günü ekrana gelecek olan 44. bölümünde neler yaşanacağı da merak konusu oldu. 44. bölümden ilk görüntüler de yayınlandı.

Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu

Nisan’ın sorusu herkesi şok edecek!

44. bölüm 1. fragmanında Doruk ve Nisan ile konuşan Bahar, babalarının iki tane daha çocuğu olduğunu yani 2 kardeşleri daha olduğunu anlatıyor.Nisan, babasının başkasıyla evli olduğunu anlayıp durumu kavrasa da Doruk, yeni kardeşleri için heyecanlanıyor.Ancak Nisan’ın sözleri onu da kalbinden vuruyor. Nisan, “Peki ya sen? Babamız başka birisiyle evlendiyse…” diyor. Şirin’in Suat ile görüşmesine isa Enver ve Hatice’den büyük tepki var. Şirin’in annesine yaptığı ise izleyicileri deli edecek. Enver’e Sarp’ın verdiği parayı annesinin alıp almadığını sormasını isteyen Şirin yine yaptı yapacağını.

Kadın 44. bölüm fragmanına dair detayları izleyebilirsiniz!

Kendisini kurtarmak için herkesi harcayabilecek bir durumda olan Şirin’in, annesine de aynı şeyi yapabileceğini göreceğiz.Şirin, babasının kendisine Suat meselesinde güvenmediğini görüp “Anneme güvendiğin gibi güven” deyince Enver, “Annen yalan söylemez, benim karım senin gibi biri değil” diyerek arka çıkacak Hatice’ye ama Şirin! Yine ortalığı karıştıracak ve “Sor o zaman karına, Sarp’ın verdiği parayı almış mı, almamış mı?” diyerek annesini ortaya atacak!

Peki 43. bölümden yaşananların detayı ise şöyle:

Şirin’i ilik vermesi için hastaneye getiren kişinin Sarp olduğunu öğrenen Bahar’ın kan beynine sıçramıştır. Ne yapacağını bilemeyen Bahar, bir hışımla evden çıkar ve Şirin’e gidip bunun hesabını sormak ister. Aynı zamanda Pırıl ile anlaşmak isteyen Şirin’in Suat sayesinde eline çok iyi bir fırsat geçer. Sarp’ı kaybetme korkusuyla baş başa kalan Pırıl’ın artık Şirin ile iş birliği yapmak dışında bir seçeneği kalmamıştır. Gelen ani bir mesajla Sarp ile buluşma heyecanı içine giren Bahar’ı ise çok kötü bir sürpriz beklemektedir.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler