Ana SayfaDizilerUfak Tefek Cinayetler'de Finalden Tüyolar Gelmeye Devam Ediyor!

İlgili Postlar

Ufak Tefek Cinayetler’de Finalden Tüyolar Gelmeye Devam Ediyor!

Ufak Tefek Cinayetler 45. ve final bölümü fragmanı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 11 Aralık Salı akşamı final yaparak ekrana veda ediyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler nasıl bitecek? Finalde neler olacak? Serhan ve Oya evlenmek üzereyken, düğün günü Oya gözaltına alınıyor. Oya katil olduğunu açıklıyor ve ‘Onu öldürdüm’ diyor. Peki Oya Merve Aksak’ı mı öldürdü? İşte Sarmaşık’ta tüm düğümlerin çözüleceği Ufak Tefek Cinayetler’in final bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Dizi Kadrosunda Kimler Var?

İzleyicileri büyük sürprizler bekliyor!

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 11 Aralık Salı akşamı ekrana gelecek olan 45. ve final bölümüyle izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor.

Dizinin finalinden ilk tüyolar yayınlanan fragmanda gizli. Serhan ve Oya evlenmek üzereyken, düğün günü Oya gözaltına alınıyor. Oya katil olduğunu açıklıyor ve ‘Onu öldürdüm’ diyor. Peki Oya, Merve Aksak’ı mı öldürdü?Sarmaşık’ta final bölümünde bile düğüm var ve çözülecek mi merak konusu?

Serhan ile evlenmek üzere olan Oya ise düğünde gözaltına alınıyor.Düğün hazırlıkları içinde olan Burcu’yla Emre’yi ise bambaşka sürprizler bekliyor.

İşte 45. final bölümünden ilk görüntüler:

 

Sarmaşık yine çok hareketli ve bir o kadar da tehlikeli. Bir yanda düğün hazırlıkları, bir yanda öldürme planları! Bakalım bu kez emeline ulaşan hangi taraf olacak?

Şebnem, Merve’yle Kerim’in arasına kara kedi gibi giriyor ama sonunda aşk bir şekilde yolunu buluyor. Arzu’nun katili kim? Kerim’in kolunun sakat kalmasına kim neden oldu? Peki Oya kimi, neden öldürdü?

Tüm bu sorular ve merakla beklenen pek çok başka soru nihayet cevap bulacak.

Ufak tefek cinayetler son bölümde neler yaşanmıştı;

Ufak Tefek Cinayetler’de Kerim Adil Sağlam ile Serhan yumruk yumruğa kavga etti. Yaşanan olayın ardından yeniden buluşan Kerim ve Serhan arasında şok bir gelişme daha yaşandı. Serhan’ı arayan Merve, Kerim’in yakasını bırakmasını isteyerek, ‘Biz eskiden sevgiliydik. Kerim buraya senin için gelmedi’ dedi. Kerim ise sonunda Serhan’a Merve’ye olan aşkını itiraf etti. Kerim’in anlattıklarıyla şoke olan Serhan, ‘Ben Merve’yi hiç bir zaman böyle sevmedim. Sana artık saygı duyuyorum’ dedi.

Boşanma savaşı başladı!

Herkes tarafını seçiyor. İhanet edenler, sözünden dönenler, son anda delikanlılık edenler… Fakat asıl kararı Merve verecek. Kerim, aşkı için ateşe atladı ve onu ancak Merve kurtarabilir. Kerim’i kurtarırsa Mila’nın velayetini kaybeder. Ne karar vermeli? Oya da benzer durumda. Prensipleriyle aşkı arasında kalıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler