Ana SayfaDizilerElimi Bırakma Dizisinde Ayrılık Rüzgarları!

İlgili Postlar

Elimi Bırakma Dizisinde Ayrılık Rüzgarları!

Elimi Bırakma 20.son bölümünde gözler Mert’in hakim karşısında velayet için hangi ismi tercih edeceğine çevrildi. Elimi Bırakma son bölümde; Azra, boğulmak üzere olan Mert’i kıl payı kurtarırken, Cenk ise romantik sürpriz eşliğinde Azra’ya evlilik teklifi gerçekleştirdi. İşte, Elimi Bırakma 21.bölüm fragmanı geldi.

Elimi Bırakma oyuncu kadrosu

Azra, Cenk’in kalbine hançer saplıyor!

TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez yapımlarından Elimi Bırakma 20.son bölümde; Fatma’nın da dikkat etmeyişinin etkisiyle Mert’in kaşla göz arasında havuza düşerek boğulma tehlikesi geçirmesi yürekleri ağza getirdi. Elimi Bırakma son bölümde; Fatma, Mert’in başına gelenlerin ardından korku ve paniğe kapılarak yüzme bilmediği halde onu kurtarabilmek adına havuza atlaması tehlikenin boyutunu ikiye katladı. Talihsiz hadiseyi fark eden Azra ise son anda kardeşi Mert’in imdadına yetişip hayatını kurtarırken, Fatma’nın sağlık durumu ise ciddiyetini korumaktadır. Azra ve Sumru, Mert’in velayetini alabilmek noktasında mahkeme karşısına çıkarken hakimin ise hangi ismi tercih ettiğini Mert’e sormasının ardından Elimi Bırakma 21.bölüm fragmanı bekleniyor. Azra ile hayatlarını birleştirerek sonsuz birlikteliğe imza atma gayesi olan Cenk ise, onu özel bir yerde baş başa yemeğe çıkararak romantik sürpriz eşliğinde Azra’ya evlilik teklifi gerçekleştirmesinin akabinde Elimi Bırakma 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma 21. bölüm fragmanının tüm detayları;

TRT 1 ekranlarında geniş yelpazede izleyici kitlesinin beğenerek takip ettiği dizi projesi Elimi Bırakma 21.bölüm fragmanı yayınlandı.

Elimi Bırakma son bölümde; 

Azra, mahkemeden önce kardeşi Mert’le bir adım daha yakınlaşır. Kardeşini Sumru’nun elinden almak için açılan davayı kazanma umudu daha da güçlenir… Azra, Cenk ve Feride Hanım da bu konuda Kadir’e güvenirler… Kadir diğer tarafta gizlice yürüttüğü Melis ilişkisinde duygularına engel olamaz ve Melis’e daha çok bağlanmaya başlar. Sumru ise Azra’ya sunduğu ağır teklifin karşılığını beklerken Cansu’nun babasıyla yüzleşmesi anne kız arasında büyük bir gerilime neden olur. Cansu öfkeyle evi terk eder… Cenk ise Azra’ya onu mutlu edecek bir doğum günü sürprizi hazırlar…

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert gibi isimlerin paylaştığı Elimi Bırakma 21.bölümü 15 Aralık Pazar günü TRT 1 ekranlarında olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler