Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş Dizisi Reytinglerde Rakiplerine Fark Attı!

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş Dizisi Reytinglerde Rakiplerine Fark Attı!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 7. bölümüyle 5 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Mine’yle arası bozuk olan Somer, evinde kalmaya başlar. Türkan, Somer’in evde kalmasına çok mutlu olur. Birlikte film izlerler. Serdar, Dönüş’ün kendisini sevdiğini öğrenir. Hakan’da, gizemli aşığının Derya olduğunu anlayıp birlikte görüşmeye başlarlar. Sadık, Mesut’u yıkayıp bitlerinden arındırır. Türkan, Somer’e sarılıp onu öper. Mine ise, Somer’in kendisini merak edip aramasını bekler. Üç Kız Kardeş dizisi reytinglerde rakiplerine fark attı.

Salı Dizileri 2022

Üç Kız Kardeş Dizisi Reytinglerde Rakiplerine Fark Attı!

Üç Kız Kardeş dizisi, reytinglerde kanalın yüzünü güldürdü ve ikinci sezon garantiledi. İzleyicilerin aile dizisine özlem duyduğu dizi çok beğenildi. İzleyiciler, bıktırmadan çok tekrar yaşanmadan bir aile dizisi izlemek istiyor. Tam da bu dizi izleyicilerin isteğini yerine getirdi.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Türkan, sabah kalkar kalkmaz Mine’nin yanına gider. Mine ona, onu sevmeyen biriyle birlikte olmamasını boşanmasını tavsiye eder. Ama Türkan, Somer’den boşanmak istemediğini söyler. Evdekiler Türkan’ın habersiz Mine’nin yanına gittiğini öğrenir. Rüçhan Türkan’a, Mine’nin onun arkadaşı olamayacağını, onun kocasına ihanet etmiş ve yasak aşk yaşayan bir kadın olduğunu söyler.

Türkan’da, Somer’in nikah şahidi olduğu için görüştüğünü söyler. Nesrin, Sadik’in gasba uğradığını öğrenip yanına koşar. Sadık, Nesrin’e para çaldırmadığını söyler. Fatih ise, kendisini dövdürüp paraları gaspçıların elinden kurtarmış gibi yapıp abisinin evine gider. Ona paraları kurtardığını söyler. Öyle olunca Nesrin, Sadık’ın Fatih için kredi çektiğini öğrenir.

Sadık, paraları Fatih’e verip onu evden kovar. Derya, Dönüş’ün Hakan’a mektup yazdığını öğrenir. Dönüş ona, kendisini anlatmaya çalışsa da onu ne Serdar anlar. Nede Derya anlar. Serdar ile Hakan, kavga etmeye başlayınca Dönüş araya girer. Derya ile Serdar’a, o mektubu Dilek için yazdığını söyler. Dilek ise, inkar eder.

Rüçhan, Mine’nin kocasının geldiğini Somer’e gösterir. Gidip Mine’nin eski kocasıyla konuşur ve Mine’ye bir çek verdiğini öğrenir. Bunu Somer’in duyması için Sadık’tan yardım ister. Somer, Mine’nin eski kocasıyla görüşüp ondan para aldığını duyunca yanına gider ve onunla ilişkisinin bittiğini söyler.

Rüçhan Türkan’a, Somer’in her eve gelmediği gün acısını ondan çıkaracağını söyler. Türkan, kocasını evden göndermemek için yatak odasının kapısını kilitler. Somer, o gece dışarı çıkmaz. Onların birlikte olması Rüçhan’ı mutlu eder. Nesrin, Mesut’u görür. Ona acıyıp eve getirir. Sadık, Mesut’u görünce çok mutlu olur.

Üç Kız Kardeş 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Somer ile Türkan Yakınlaşmaya…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler