Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 9. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan'ı Sevmekten...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 9. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan’ı Sevmekten Mi Korkuyor?

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 9. yeni bölümüyle 19 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Dönüş ile Derya, dertleşmek için ablalarının yanına gelir. Derya, Serdar’ın Dönüş’ü sevdiğini bilir. Dönüş, annesinin Serdar’la görüşmesini istemediğini bildiği için ne yapacağını bilemez. Kızlar aşk hakkında konuşurken Türkan, içinde bulunduğu durumu onlara anlatamamanın üzüntüsünü yaşar. Üç Kız Kardeş 9. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Somer, Türkan’ı sevmekten mi korkuyor?

Salı Dizileri 2022

Somer Türkan’ı Sevmekten Mi Korkuyor?

Üç Kız Kardeş 9. bölüm 2. ön izlemesinde; Somer, Türkan’la yemeğe çıkar ve ona neden evliliğini bitirmeye çalıştığını anlatmaya çalışıyor. Türkan, Somer’in kendisini sevmekten korktuğunu anlıyor. Somer, sevmenin ne olduğunu iyi bildiğini söyleyince Türkan, onun birini çok sevmiş olduğunu anladığını söylüyor. Somer, Türkan’dan boşanmayı diretecek mi?

İşte Üç Kız Kardeş 9. bölüm 2. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Nesrin, Derya’nın yatağında olmadığını fark eder. Dönüş’ü uyandırıp ona Derya’nın nerede olduğunu sorar. O ise, Derya’nın nereye kiminle gittiğini söylemez. Derya ise, annesinin çok kızacağından korktuğu için Türkan ablasının evine gider. Rüçhan, Nesrin’i arayıp Derya’nın yanlarında olduğunu ve biraz önce geldiğini söyler.

Derya, o gece eve gitmez ve geceyi ablasıyla birlikte geçirir. Ertesi gün kızını almaya gelen Nesrin’i utandıracak şeyler konuşur. Türkan ile Somer, ertesi gün tüm günü birlikte geçirir. Balık tutup birbirlerini tanır. Eve geldikten sonra tuttukları balıkları birlikte pişirmeye başlar.

Hatta Rüçhan’da soğan doğrar. Özer’in, evdeki bu hava hoşuna gider. Mine, sürekli Somer’i arar. Somer ise, telefonunu kapatıp açmaz. Bu sefer evden arar. Rüçhan, zeytinliği ona verme karşılığında Mine’yi Somer’den uzaklaştırmasını istemiştir. Mine, Nihat’ın Rüçhan’la yaptığı pazarlığı öğrenir.

Ertesi gün Rüçhan, Türkan’a gösterişli bir gerdanlık alıp hediye eder. Türkan ise, kendisinin pahalı mücevherler için Somer’le evlenmediğini, tek isteğinin Somer’in kendisini sevmediğini istediğini söyler. Somer, Türkan’ın konuşmalarını duyunca çok mutlu olur. Onu alıp İzmir’e gezmeye götürmek ister. Türkan hazırlanırken ona Mine’nin gönderdiği mektup gelir.

Mine, mektupta Nihat’la Rüçhan’ın pazarlığını anlatır ve onunla buluşmak istediğini yazar. Mektup Türkan’ın yolda aklına gelir ve Somer’e verir. Otele yerleştikten sonra Somer, mektubu açar ama, Türkan gelince okuyamaz. Hakan, o günden sonra Derya’yla konuşmaz. Ona, çoluk çocukla uğraşamayacağını söyler. Somer, Türkan’a kendisine gerçekten aşık olup olmadığını sorar.

Üç Kız Kardeş 9. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dönüş Serdar Cephesinde Neler Olacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler