Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 7. Bölmü 2. Ön İzleme Yayında! Derya İle Dönüş...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 7. Bölmü 2. Ön İzleme Yayında! Derya İle Dönüş Birbirlerine Giriyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 7. bölümüyle 5 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Somer, Türkan’a yeni kıyafetler seçmek ister. Türkan, onun onayını da alarak kıyafetleri giyip çıkartır. Somer, Türkan’ın üzerinde gördüğü kıyafete onay verir ve bu vesileyle ikili tatlı bir yakınlaşma yaşar. Üç Kız Kardeş 7. bölüm 2. ön izlemesi yayınlandı. Derya ile Dönüş, yine birbirlerine giriyor.

Salı Dizileri 2022

Derya İle Dönüş Birbirlerine Giriyor!

Üç Kız Kardeş 7. bölüm 2. ön izlemesinde; Dönüş Derya’ya, o mektubu Dilek için yazdım dese de onu inandıramıyor. Nesrin ile Sadık, Derya ile Dönüş’ü ilk kez kavga ederken görüp bu duruma üzülüyor. Derya, annesinin Dönüş’ü kayırmasıyla onlara da öfkeleniyor.

İşte Üç Kız Kardeş 7. bölüm 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Türkan, sabah kalkar kalkmaz Mine’nin yanına gider. Mine ona, onu sevmeyen biriyle birlikte olmamasını boşanmasını tavsiye eder. Ama Türkan, Somer’den boşanmak istemediğini söyler. Evdekiler Türkan’ın habersiz Mine’nin yanına gittiğini öğrenir. Rüçhan Türkan’a, Mine’nin onun arkadaşı olamayacağını, onun kocasına ihanet etmiş ve yasak aşk yaşayan bir kadın olduğunu söyler.

Türkan’da, Somer’in nikah şahidi olduğu için görüştüğünü söyler. Nesrin, Sadik’in gasba uğradığını öğrenip yanına koşar. Sadık, Nesrin’e para çaldırmadığını söyler. Fatih ise, kendisini dövdürüp paraları gaspçıların elinden kurtarmış gibi yapıp abisinin evine gider. Ona paraları kurtardığını söyler. Öyle olunca Nesrin, Sadık’ın Fatih için kredi çektiğini öğrenir.

Sadık, paraları Fatih’e verip onu evden kovar. Derya, Dönüş’ün Hakan’a mektup yazdığını öğrenir. Dönüş ona, kendisini anlatmaya çalışsa da onu ne Serdar anlar. Nede Derya anlar. Serdar ile Hakan, kavga etmeye başlayınca Dönüş araya girer. Derya ile Serdar’a, o mektubu Dilek için yazdığını söyler. Dilek ise, inkar eder.

Rüçhan, Mine’nin kocasının geldiğini Somer’e gösterir. Gidip Mine’nin eski kocasıyla konuşur ve Mine’ye bir çek verdiğini öğrenir. Bunu Somer’in duyması için Sadık’tan yardım ister. Somer, Mine’nin eski kocasıyla görüşüp ondan para aldığını duyunca yanına gider ve onunla ilişkisinin bittiğini söyler.

Rüçhan Türkan’a, Somer’in her eve gelmediği gün acısını ondan çıkaracağını söyler. Türkan, kocasını evden göndermemek için yatak odasının kapısını kilitler. Somer, o gece dışarı çıkmaz. Onların birlikte olması Rüçhan’ı mutlu eder. Nesrin, Mesut’u görür. Ona acıyıp eve getirir. Sadık, Mesut’u görünce çok mutlu olur.

Üç Kız Kardeş 7. Bölüm 1. Ön izleme Yayında! Somer Türkan’a Aşık…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler