Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nesrin Öğrendiklerini Kaldıramıyor!

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nesrin Öğrendiklerini Kaldıramıyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 16. yeni bölümüyle 14 haziran salı günü ekrana gelecek. Dizinin sezon finali bölümünde; Sadık Türkan’a, Rüçhan’ın onların birlikte olmasını istemediğini onun için kendileriyle uğraşacağını söyler. Somer Türkan’a, hiçbir gücün ondan kendisini ayıramayacağını söyler. Fatih, Derya’ya babası olduğunu söyler. Rüçhan, Mine’yle konuşup bir plan yapar. Mine, Nesrin’in yanına gidip bebeğinin babasının Somer olduğunu açıklar. Üç Kız Kardeş 16. bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı. Nesrin, öğrendiklerini kaldıramıyor.

Salı Dizileri 2022

Nesrin Öğrendiklerini Kaldıramıyor!

Üç Kız Kardeş 16. bölüm sezon finali 2. fragmanında; Türkan ile Somer, artık birlikte çok mutludurlar. Rüçhan, onları ayırmak için elinden geleni yapıyor ve Nesrin’i yanına çağırıp ona yaptıklarını tek tek anlatıyor. Nesrin, Türkan’ın o evde yaşadıklarını öğrendikten sonra fenalaşıyor. Dönüş, annesini uyandıramayınca babasına haber veriyor.

İşte Üç Kız Kardeş 16. bölüm sezon finali 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Somer, Türkan’ı hastaneye kaldırır. Orada Türkan’ın midesi yıkanır. Nezahat, Türkan’ın eve bıraktığı veda mektubunu okuyup onun intihar ettiğini anlar ve korkuyla hemen Somer’i arar. Somer, ona Türkan’ın midesinin yıkandığını iyi olduğunu söyler. Nezahat, hastaneye gidip yeğenini görür ve bu durumdan Sadık ile Nesrin’e bir şey bahsetmez.

Hastaneden çıktıktan sonra Somer Türkan’ı da alıp onun evine götürür. Onların barıştığını gören Sadık ile Nesrin çok mutlu olur. Somer, Türkan’la birlikte yaşayacakları evi alana kadar annesiyle birlikte yaşayacaklarını, belki bu arada aralarındaki buzların çözülebileceğini söyler.

Rüçhan, Türkan ile Somer’in birlikte eve geldiklerini görünce ses çıkarmadan onları buyur eder. Ama ertesi gün Türkan’a, onu affetmeyeceğini imalarıyla anlatır. Somer, Türkan’a sürpriz yapıp kızları ve arkadaşlarını tekneye çağırıp Dönüş’ün başarısını kutlarlar. Birlikte oyun oynayıp doyasıya eğlenirler.

Türkan, Somer’e bisiklet sürmeyi öğretir. Fatih’in evi satışa çıkarması Sadık ile Nesrin’i düşündürür. Rüçhan, Fatih’le konuşup ablasının hissesi için ondan imza alması gerektiğini söyler. Oda, bir kızının olduğunu ve onların büyüttüğünü, ancak devlete haber vermeden nüfuslarına geçirdiklerini anlatır. Bunun suç olduğunu söyleyip ablasından imza almayı planlar.

Rüçhan, girdikleri ihalede Mine’nin kocasına fiyatı bildireceğini anlayıp onun ihaleyi kaybetmesini sağlar. Nihat, ihaleyi kaybedince Rüçhan’a gidip Türkan’ı tuzağa düşürenin Mine olduğunu itiraf eder. Rüçhan, Mine’nin yanına gidip ondan bunun hesabını sorr. Mine, dengesini kaybedip merdivenlerden aşağı düşer.

Türkan ile Somer, eve geldiklerinde babasının bitkin bir şekilde evin önünde oturduğunu, evin üzerinde de satılık ilanı yazdığını görür.

Üç Kız Kardeş 16. Bölüm Sezon Finali 1. Fragmanı Yayında! Mine Nesrin’e Her Şeyi Açıklıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler