Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 12. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Nesrin Türkan'a Boşanmaması...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 12. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Nesrin Türkan’a Boşanmaması İçin Israr Ediyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 12. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Somer, Hakan ile Serdar’la birlikte Türkan’ın kalbini kazanmanın yollarını arar. Serdar, kızların pencerelerinin altına gidip şiir okuma fikrini ortaya atar. Üç kafadar ortak bir karar alıp kızların pencerelerinin altına gider. Somer, başlıyor şarkı söylemeye. Türkan ise, bir kova su alıp onun başından aşağı döker. Üç Kız Kardeş 12. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Nesrin, Türkan’a boşanmaması için ısrar ediyor.

Salı Dizileri 2022

Nesrin Türkan’a Boşanmaması İçin Israr Ediyor!

Üç Kız Kardeş 12. bölüm 2. ön izlemesinde; Nesrin, kızının Somer’den boşanmak istemesine bir anlam veremiyor. Onun yanına tekneye gidip Somer’in, davadan vazgeçtiğini, ayrı eve açmak istediğini ve onu sevdiğini neden boşanmak için ısrar ettiğini soruyor. Türkan, yaşadıklarının çoğunu ona anlatamıyor. Nesrin, söyleyeceklerini söyleyip kararı Türkan’a bırakıyor.

İşte Üç Kız Kardeş 12. bölüm 2. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Türkan, baba evine döner. Nesrin, kızının yuvasını kurtarmak için Nezahat’ten yardım ister. Borç harç Rüçhan’ın istediği altınların bir kısmını ayarlayan Nesrin, Nezahat’ten altınları Rüçhan’a gönderir. Rüçhan, Nezahat’ı özellikle bekletir. Geldikten sonra altınları saymadan hizmetçisine verip ondan altınları çalışanlara dağıtmasını ister.

Nezahat, çok bozulsa da Nesrin’le onu buluşturup konuşturmak için evine çağırır. Rüçhan, Nezahat’in evine gider. Uzlaşmak için gelmediğini söyleyip Nesrin’e, Türkan’ın kendisi için bittiğini söyler. Somer ise, Türkan’ı sevdiğini anlayıp onunla konuşmak için sürekli arr. Ama Türkan onun telefonlarını açmaz.

Somer, Hakan ile Serdar’ı tekneye çağırıp Türkan’la konuşmak için bir plan yapar. Nesrin, çocuklarını bayram alışverişine çıkartır. Türkan, ailesine yük olmuş gibi hissedip kendisine hiçbir şey almaz. Kızlar Mesut’a kıyafet alıp onu mutlu eder. Nesrin, Rüçhan’la konuştuklarını Sadık’a söyleyemez.

Nezahat yokken Fatih eve girip sakladığı paraları alıp çıkar. Rüçhan, Fatih’i arayıp yanına çağırır. Ondan, ev hissesi için dava açmasını ister. Fatih’e, evin değerinden çok fazlasını ona vereceğini söyleyip evi almak istediğini söyler. Parayı duyan Fatih, Rüçhan’ın teklifini kabul eder.

Daha sonra Rüçhan, Mine’yi yanına çağırıp ona karnındaki bebeğin oğlundan olup olmadığını sorar. Mine, kocasının çocuğu olmadığını bunu bildiği için karnındaki çocuğa babalık etmek istediğini söyler. Rüçhan, Mine’ye inanıyor ve ona müstakbel gelini olmasını istediğini ilan eder. Somer, Türkan’ı kaçırıp tekneye götürür. Ona aşkını ilan edip sarılır.

Üç kız Kardeş 12. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan’a Serenat Yapıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler