Ana SayfaDedikoduTülin Şahin Portekizli Eşi Pedro'yu İfşa Etti!

İlgili Postlar

Tülin Şahin Portekizli Eşi Pedro’yu İfşa Etti!

Moda tasarımcısı Tülin Şahin, Portekizli sevgilisi Pedro de Noronha ile dünya evine girdiğini söylemiş bir de bebeği olmuştu. Eşi olarak ilan ettiği Pedro de Noronha çocukları için Tülin Şahin’e dava açınca Tülin Şahin eşini ifşa etti. İşte çarpıcı Detaylar Haberimizde..

Tülin Şahin Rufat İsmail Dijital Defilesi İçin Evini Podyuma Çevirdi!

Tülin Şahin Portekizli Eşi Pedro’yu İfşa Etti!

Yıl 2019’da Portekizli iş adamı Pedro de Noronha ile evlendiğini ilan eden ünlü tasarımcı Tülin Şahin, evliliğinin üzerinden belli bir süre geçince hamile olduğunu açıklayarak müjdeli haberi vermişti. Bebeği Sienna’yı kucağına alan Tülin Şahin, şu sıralar ise Sienna’nın babası Pedro ile evli olmadıklarını ve kendisinin eşi tarafından şiddetine maruz kaldığını itiraf ederek Magazin Gündemini salladı..

Tülin Şahin Kimdir?

İşleri dolayısıyla Portekiz’e dönen Pedro de Noranha, Tülin Şahin’in kendisine çocuğu Sienna’yı göstermediği iddiasıyla dava açtı. Sonuça çıkan davada baba Pedro haklı görüldü.. Ortaya çıkan bu iddialar sonrasında Tülin Şahin, her şeyi ortaya döktü. Ünlü tasarımcı, sosyal medya hesabından bir açıklama paylaşarak okuyan herkesi şaşırtan  ifadeleri kullandı….

Tülin Şahin:”Çok Mahcubum”

 “Bugün güne aile hayatımla ilgili beni konuşmak mecburiyetinde bırakan son derece üzücü haberlerle uyandım. Kadına şiddeti konuştuğumuz bu günlerde bu açıklamayı yapmak zorunda olmak bile inanın beni hem çok üzdü hem de çok mahcup etti.”

Tülin Şahin Hamilelik Sürecini Anlattı

“Hamileliğim Boyunca Ağır Eleştiri Ve Baskı Altındaydım”

”Her kadının yaşayabileceği ama başına gelmemesini umduğu bir hayal kırıklığının sonucunda Pedro ile olan ilişkimi haziran ayında bitirme kararı aldım. Hamileliğim boyunca ve sonrasında farklı farklı şekillerde duygusal olarak yaralayıcı ağır eleştirilerin ve mükemmeliyetçi bir baskının altında kalmak beni bu kararı itti.”

“Önceliğimin Anne Olduğunu Kabul Etmedi”

“Gerek doğumdan hemen sonra eski fiziğime dönmem için yaptığı baskılar, gerek hamileyken bir tane dondurma yediğim için çıkarttığı şiddetli kavgalar benim için son derece yıpratıcı oldu. Benim önceliğimin mükemmel gözükmekten önce bir anne olmak olduğunu kabul etmedi.”

“Çocuğa Bakmak Senin İşin Değil”

”Doğumdan sonraki 2. haftamda ‘Çocuğa bakmak ve gece uyanmak senin işin değil’ diyerek eve zorla iki tane bakıcı getirip bana şimdi spor yapmaya ve zayıflamaya dönme vakti olduğunu söyledi…………

………….Ben bir çocuğun sahibi değil bir anneyim ve kızımın her şeyiyle ilgilenmek benim en büyük görevim. Baba olmanın sorumluluğunu alıp hayatı mutlulukla paylaşmak yerine annesi ile birlikte 5 aylık kızımızın bile şişman olduğunu söyledikleri terbiyesizce tartışmalara maruz bıraktı.”

“Kızımı Şiddet Altında Bırakmak İstemiyorum”

“Kamuoyunca da bilindiği gibi yıllardır en büyük hayalim anne olmaktı. Şimdi buna sahip olduğum hayatımın en mutlu zamanının benden yüzeysel beklentiler için çalınmasına izin vermiyorum. Kendimi ve özgüvenle büyümesini istediğim kızım Sienna’yı bu şiddet ve baskının karşısında bırakmayı kabul etmiyorum.”

“Kadına Şiddet Ve Baskının Son Bulmasını İstiyorum”

”25 yıldır durmadan çalışan ve üreten bir kadın olarak anneliğimi her normal kadın gibi yaşamanın benim hakkım olduğuna inanıyorum. Kadınlar olarak hepimizin farklı şekillerde maruz kaldığı bu şiddet ve baskının artık bir son bulmasını istiyorum.” 

“Onaylanmayan Nikahımızın Üzerime Leke Olarak Bırakılması Bile Kadına Şiddettir”

”Pedro tarafından kaynaklanan vatandaşlık/ikametgah ülkelerinin uyumsuzluğu sebebiyle onaylanmayan nikahımızın bile benim üzerine bırakılmaya çalışılan bir leke olmasını kadına yapılan toplumsal şiddetin en acı örneklerinden biridir. Bana aileme ve kızıma bu hassas dönemde saygı göstermesini rica ediyorum.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler