Ana SayfaÜnlülerTülin Şahin'den Kızı Hakkında Özel Açıklamalar

İlgili Postlar

Tülin Şahin’den Kızı Hakkında Özel Açıklamalar

18 yaşından beri Türkiye ve dünyanın dört bir yanında podyum ve kamera karşısına geçen ünlü model Tülin Şahin, anne olduktan sonra hayatındaki önceliklerin değiştiğini anlattı. Tülin Şahin’den kızı hakkında özel açıklamalar geldi. İşte Tülin Şahin’in o açıklamaları;

Objektif Karşısına Geçti

Tülin Şahin, N Alaçatı dergisi için objektif karşısına geçti. 2.5 yaşında Siena Leyla adında bir kızı olan ünlü model, dünyasının ve önceliğinin kızı olduğunu anlattı.

Tülin Şahin’den Kızı Hakkında Özel Açıklamalar

Şahin, “Doğum yaptığımdan itibaren süreci ve sonrası yani şu anı da en doğal akışında yaşıyorum, yaşamak istiyorum. Tıpkı olması gerektiği gibi. Önceliğim tamamen bana bağlı minik bir bebeğin tüm isteklerine en sağlıklı şekilde yanında olarak cevap verebilmek” diye konuştu.

“Hayatta Herşey Dengede”

Şahin, “Bir yandan annelik bir yandan çalışma hayatını nasıl yürütüyorsunuz?” sorusuna da şu şekilde yanıt verdi: “Hayatta her şey bir denge. Organize ve disiplinli çalışırsanız her şeye yetişirsiniz. Tabii sevdiğim işi yapmak da burada çok önemli. Ama şu var ki tam 24 yıldır gerek ülkemde gerekse tüm dünyada sabah erken kalkıp her işime bir amatörün heyecanı bir profesyonelin bilgesi ile giderim.”

Eğitime Destek Veriyor

Katıldığı sosyal sorumluluk etkinlikleriyle de dikkat çeken Tülin Şahin, bu kez Türk Eğitim Vakfı yararına kullanmadığı kıyafetlerini satışa çıkardı. Givin adlı yardım sitesinde satışa çıkan kıyfetlerden elde edilecek gelir, gençlerin eğitiminde kullanılacak.

 Açıklamaları Gündeme Bomba Gibi Düştü

Kızı dünyaya geldikten kısa bir süre sonra boşanma kararı alan Tülin Şahin’ in açıklamaları magazin gündemine damgasını vurmuştu…

“Gerek doğumdan hemen sonra eski fiziğime dönmem için yaptığı baskılar, gerek hamileyken bir tane dondurma yediğim için çıkarttığı şiddetli kavgalar benim için son derece yıpratıcı oldu. Benim önceliğimin mükemmel gözükmekten önce bir anne olmak olduğunu kabul etmedi. Kamuoyunca da bilindiği gibi yıllardır en büyük hayalim anne olmaktı. Şimdi buna sahip olduğum hayatımın en mutlu zamanının benden yüzeysel beklentiler için çalınmasına izin vermiyorum. Kendimi ve özgüvenle büyümesini istediğim kızım Sienna’yı bu şiddet ve baskının karşısında bırakmayı kabul etmiyorum. 25 yıldır durmadan çalışan ve üreten bir kadın olarak anneliğimi her normal kadın gibi yaşamanın benim hakkım olduğuna inanıyorum. Kadınlar olarak hepimizin farklı şekillerde maruz kaldığı bu şiddet ve baskının artık bir son bulmasını istiyorum.” açıklamasını yapmıştı.

Tülin Şahin Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler