Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Tuba Büyüküstün Takipçisine Patladı!..

Tuba Büyüküstün Takipçisine Patladı!..

-

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, şahsi sosyal medya hesabından takipçileri için canlı yayın yaptı. Güzel oyuncuya bir takipçisinin “Sizin tuzunuz kuru, evden çıkmazsınız” sözlerine ise sinirlendi.sinirlerine hakim olamadı.. Detaylar Haberimizde..

Tuba Büyüküstün “Sizin Tuzunuz Kuru Diyen” Takipçisine Patladı!..

Karantina sebebiyle  evlerine kapanan ünlü isimler son dönemlerde sosyal medyayı daha sık kullanır hale geldi. Geçtiğimiz gün YouTube kanalından canlı yayın açarak gelen soruları yanıtlayan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün “Kaşlarımı bir süredir almıyorum” cevabıyla gündeme damgasını vurmuştu.

Tuba Büyüküstün kimdir?

Tuba Büyüküstün koronavirüs tedirginliğini dile getirdi: Setleri ...

Koronovirüse Karşı Korunmada Beslenmenin Önemi

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, Canlı yayın sırasında ise verdiği cevapla olay oldu. “Sizin tuzunuz kuru, evden çıkmazsınız” diyen takipçisine “Hiçbirimize havadan para gelmiyor. Biz burada birlik kurmaya çalışıyoruz. Çalışmak zorunda olanları her defasında konuşuyoruz. Herkese iyi olacağı için evde kalıyoruz. Aynı anda virüsü kaparsak, İstanbul’daki sağlık sistemi çöker” cevabını verdi.

Tuba Büyüküstün'den 8 tavsiye! Binlerce kişi izledi - Magazin ...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Şimal 'den Kötü Haber.

Şarkıcı Şimal ‘den Kötü Haber…

0
Ünlü Oyuncu Canan Ergüder'in meme kanseri hastalığı açıklamasından sonra benzeri olan başka bir haber de ünlü şarkıcıdan geldi. Önceki hafta yeni tekli çalışmasını müzikseverlerin...