Ana SayfaÜnlülerTuba Büyüküstün Rusya'nın Reklam Yüzü Oldu

İlgili Postlar

Tuba Büyüküstün Rusya’nın Reklam Yüzü Oldu

Yer aldığı projelerle ve yaptığı işbirlikleriyle adını dünyaya tanıtan Tuba Büyüküstün, yeni bir işe imza attı. Tuba Büyüküstün Rusya’nın reklam yüzü oldu. İşte detaylar;

Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak Aşkının Perde Arkası

Bir süre önce Tuba Büyüküstün’ün, danışmanlık ajansı sahibi Erdinç Çatak ile aşk yaşadığı iddiaları gündeme geldi. Ardından ikilinin Bodrum’da aynı yerde farklı fotoğraflar paylaşması gözlerden kaçmadı. Ünlü oyuncu ve Çatak’ın geçtiğimiz aylarda Bodrum’da el ele yürüdükleri esnada çekilmiş fotoğrafının da ortaya çıkması iddiaları doğrulamıştı ki çiftin ilişkisi uzun sürmedi.

Tuba Büyüküstün kimdir?

 Büyüküstün ve Çatak aşklarının ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra ayrıldı. İkilinin arasının bir süredir açık olduğu ve ilişkilerini gözden geçirmek için uzaklaşma kararı aldıkları öne sürüldü. Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak’ın sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi sürdürmeleri de bu iddiayı doğrular nitelikte

Güzellik Benim için Bir Bütün

Tuba Büyüküstün Hello dergisine konuk oldu. Dergi için objektif karşısına geçen oyuncu “Aşk, her insana yakışır ama insandan ötedir. Benim için mesele aşık olmak değil, aşkın kendisi olabilmek” açıklamasını yaptı.

İşini çok sevdiğinden de bahseden Tuba Büyüküstün, “Galiba bu mesleğin en sevdiğim tarafı, çocuk olmaya devam edebilmek. Yani çocukken yaptığımız gibi; oyun kurmaya, rol paylaşımları yapmaya, oynadığımız role hep beraber inanmaya devam etmek” dedi.

Ayrıca Büyüküstün güzellik ile ilgili de; “Güzellik benim için bir bütün. İnsanın hayata bakışı, hayatın içindeki tavrı, duruşu ve davranışlarının gözünüzü alamadığınız bir dans gibi harmoni içinde olmasıdır bence” dedi.

Tuba Büyüküstün “Aşk İnsandan Ötedir”

Tuba Büyüküstün Rusya’nın Reklam Yüzü Oldu

Oynadığı projelerin Ortadoğu’da yayımlanmasının ardından dünya çapında büyük bir hayran kitlesine ulaşan Tuba Büyüküstün aynı zamanda UNICEF İyi Niyet Elçisi olarak katkıda bulunduğu sosyal sorumluluk projeleriyle de ismini dünyaya duyurdu.

En son “Sefirin Kızı” dizisiyle izleyicilerle buluşan Tuba Büyüküstün’ün Rus telekomünikasyon pazarının yüzde 80’ini elinde tutan Megafon ile Apple’ın işbirliğinde çekilen reklam filmi için anlaşma yaptığı öğrenildi.

Ünlü oyuncuyla çalışmak için oldukça heyecanlı olan yetkililer, oyuncu yoğunluğundan dolayı Rusya’ya gidememesi üzerine kendileri Türkiye’ye geldi. Türkiye’de çekilenreklam filminin çekimleri 2 gün sürdü.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler