Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Tuba Büyüküstün "Aşk İnsandan Ötedir"

Tuba Büyüküstün “Aşk İnsandan Ötedir”

-

Son dönemde adı danışmanlık ajansı sahibi Erdinç Çatak ile aşk dedikodularına karışan Tuba Büyüküstün Hello dergisine konuk oldu. Dergiye samimi açıklamalarda bulunan oyuncu “Aşk, her insana yakışır ama insandan ötedir. Benim için mesele aşık olmak değil, aşkın kendisi olabilmek” dedi. Detaylar haberimizin devamında…

Güzellik Benim için Bir Bütün

Tuba Büyüküstün Hello dergisine konuk oldu. Dergi için objektif karşısına geçen oyuncu “Aşk, her insana yakışır ama insandan ötedir. Benim için mesele aşık olmak değil, aşkın kendisi olabilmek” dedi.

Mesleğini çok sevdiğinden bahseden Tuba Büyüküstün, “Galiba bu mesleğin en sevdiğim tarafı, çocuk olmaya devam edebilmek. Yani çocukken yaptığımız gibi; oyun kurmaya, rol paylaşımları yapmaya, oynadığımız role hep beraber inanmaya devam etmek” dedi.

Büyüküstün güzellik ile ilgili şu ifadeleri kullandı; “Güzellik benim için bir bütün. İnsanın hayata bakışı, hayatın içindeki tavrı, duruşu ve davranışlarının gözünüzü alamadığınız bir dans gibi harmoni içinde olmasıdır bence”

tuba-buyukustun

Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak Aşk Mı Yaşıyor?

Ünlü oyuncu Büyüküstün’ün danışmanlık ajansı sahibi Erdinç Çatak ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Büyüküstün ve Erdinç Çatak aşkının perde arkası ortaya çıktı.

Son olarak ‘Sefirin Kızı’nda rol alan Büyüküstün, bu kez özel hayatıyla gündeme geldi.

Tuba Büyüküstün’ün, danışmanlık ajansı sahibi Erdinç Çatak ile aşk yaşadığı öne sürüldü. Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak Instagram’da 3 aydır takipleşiyorlar.

Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak, geçtiğimiz ay Bodrum’da aynı yerde fotoğraf paylaşmışlardı.

Erdinç Çatak, sosyal medya hesabında Küçük İskender’in, “Anlaşılmak istiyorum… Sevdiğim bir şarkıyı herhangi biriyle paylaşırken aynı duyguları hissetmek arzusu bu. Evet, tıpkı bu. Sese, ahenge kapılırken, kendini müziğin ritmine verirken yanında bir diğerinin olabilmesi; görkemli bir anda birlikte sadeleşebilmek. Birlikte dansedebilmek gibi” sözlerine yer verdi. Büyüküstün’ün bu paylaşımı beğenmesi de gözlerden kaçmadı.

Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak Aşkının Perde Arkası

Tuba Büyüküstün’ün, danışmanlık ajansı sahibi Erdinç Çatak ile aşk yaşadığı öne sürüldü.Büyüküstün ve Çatak’ın geçtiğimiz aylarda Bodrum’da el ele yürüdükleri esnada çekilmiş fotoğrafına Gossippasta ulaştı.

İddialara göre Tuba Büyüküstün ile Erdinç Çatak kısa süreli birliktelik yaşadı. Büyüküstün, geçtiğimiz haftalarda Çatak’tan ayrıldı.

Bir süredir araları açık olan Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak’ın ilişkilerini gözden geçirme aşamasında oldukları ve bu yüzden ayrıldıkları öne sürüldü.

Büyüküstün ve Çatak’ın sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi sürdürmeleri de bu iddiayı doğruluyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Memet Ali Alabora İle Pınar Öğün Çiftinden Kötü Haber

Memet Ali Alabora İle Pınar Öğün Çiftinden Kötü Haber…

0
Uzunca bir dönemdir İngiltere'nin başkenti Londra'da hayatına devam eden Memet Ali Alabora ile Pınar Öğün' den kötü haber. Ünlü ikili, sosyal medya hesaplarından bugün...
Kubilay Aka ve Bensu Soral'dan Veda Paylaşımı

Kubilay Aka ve Bensu Soral’dan Veda Paylaşımı

Nurgül Yeşilçay'dan Güldüren Açıklama

Nurgül Yeşilçay’dan Güldüren Açıklama

Aslı Enver'den Dekolteli Paylaşım

Aslı Enver’den Dekolteli Paylaşım