Ana SayfaÜnlülerKaan Yıldırım 'dan Ayrılık Sonrası Yeni İmaj

İlgili Postlar

Kaan Yıldırım ‘dan Ayrılık Sonrası Yeni İmaj

Geçtiğimiz günlerde Hadise ile yollarını ayıran Kaan Yıldırım ayrılık sonrası imaj değişikliği yaptı. Yıldırım’ın yeni imajı bazı takipçileri tarafından beğenilirken bazıları tarafından ise beğenilmedi. Detaylar haberimizin devamında…

Ayrılık Yaramamış

Hadise ile yollarını ayıran Yıldırım ayrılık sonrası imaj değişikliği yaptı. Sosyal medya hesabından yeni imajını paylaşan Yıldırım’a takipçilerinin bazılarından “ayrılık yaramamış” yorumu geldi.

Kaan Yıldırım’dan Ayrılık Açıklaması

Kaan Yıldırım Hadise ile olan ilişkisini sonlandırdığını şu sözlerle duyurmuştu;

“Çıkan haberlere açıklık getirmek istiyorum, benim 3. bir şahısla muhattap olmam söz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkaları ile hiçbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici. Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık ancak geldiğmiz noktada ortak aldığımız kararla, karşılıklı sevgi ve saygı çervçevesinde dostça yollarımızı ayırdık, herkese sevgiler… “

Hadise ve Kaan Yıldırım İlişkisi Tamamen Bitti

Bir dargın bir barışık Hadise ve Kaan Yıldırım cephesinden kötü haber geldi. Ünlü çift yollarını ayırdı!

Hadise ve Kaan Yıldırım’ın pandemiden sonra nikah masasına oturacağı iddia edilmişti. Son zamanlarda birlikteliklerinde zor günler yaşan çift sık sık ayrılık haberleriyle gündeme geliyordu.

Uzun zamandır sessiz kalan çift sosyal medyada birbirini takip etmeyi bıraktı. Bu hamle ünlü çiftin yollarını tamamen ayırdığı şeklinde yorumlandı.

Ayrılık Sonrası Kaan Yıldırım ‘ın Paylaşımındaki Bomba Detay…

Hadise Zamanını Ailesiyle Geçiriyor

Sevgilisi Hadise ile sık sık paylaşım yapan Kaan Yıldırım son fotoğraflarında ailesine ve arkadaşlarına yer verdi. Hekimoğlu dizisinden sonra yakınlarıyla tatile giden Yıldırım, sosyal medya hesabından renkli kareler paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler