Ana SayfaDizilerThe Witcher 3. Sezonla Geri Dönüyor!

İlgili Postlar

The Witcher 3. Sezonla Geri Dönüyor!

Netflix, The Witcher’ın üçüncü sezon çekimlerinin başladığını setten Henry Cavill (Rivyalı Geralt), Anya Chalotra (Vengerberg’lü Yennefer) ve Freya Allan’ın (Prenses Cirilla) yer aldığı bir fotoğrafla duyurdu. The Witcher 3. sezonla geri dönüyor! İşte detaylar;

The Witcher Hakkında

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

The Witcher’ in İkinci Sezonu 17 Aralık 2021′ de Netflix’ te Yayınlanacak…

The Witcher 3. Sezonla Geri Dönüyor!

Geralt, yeni bir araya gelmiş ailesinin bütünlüğünü tehlikeye sokabilecek her türlü tehdide karşı Ciri’yi korumak için elinden geleni yaparken; Kıta’nın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları Ciri’yi yakalamak için birbirleriyle yarışır.

Witcher’a Yeni Sezonda Dahil Olacak Oyuncular Belli Oldu

Ciri’nin büyü eğitimini devralan Yennefer ise onun bilinmeyen güçlerini keşfetme umuduyla onlara Aretuza’nın korunaklı kalesine doğru eşlik eder. Politik yozlaşma, kara büyü ve hainlikle dolu bir savaş alanına düşen Geralt, Yennefer ve Ciri, birbirlerini sonsuza dek kaybetmemek için savaşa karşılık vermek ve her şeyi riske atmak zorundadırlar.

The Witcher 3. Sezonla da izleyicileri ekran başına kitleyecek gibi duruyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler