Ana SayfaÜnlülerTansel Öngel Aşk Hayatını Anlattı!

İlgili Postlar

Tansel Öngel Aşk Hayatını Anlattı!

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterini canlandıran Tansel Öngel, sezon sonunda final yapması beklenen projeden sonraki dönem için planlarını yapmaya başladı öte yandan Ünlü oyuncu Tansel Öngel Aşk Hayatını Anlattı!

Tansel Öngel Kimdir?

TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Masumlar Apartmanı’ adlı dizide ‘Naci’ karakterine hayat veren Tansel Öngel, önceki akşam Fişekhane’de görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu aşık olduğu ismi söyledi aşk hayatıyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj

Biran Damla Yılmaz’la Aşk Dedikoduları!

Geçtiğimiz aylarda ekranlara veda eden ‘Maske Kimsin Sen’ adlı programda sunuculuk yapan Tansel Öngel’in adı aynı programda yer alan yarışmacılardan biri olan Biran Damla Yılmaz’la aşk dedikodularına karışmıştı. Oyuncu ikilinin birlikte spor yaparken görüntülenmesi de dikkat çekmişti.

Oyuncu, konuyla alakalı; “Kendisi de açıkladı, biz sadece arkadaşız. Yan yana gelen herkesi yakıştırıyorlar, sağ olsunlar bizi de yakıştırmışlar fakat biz sadece arkadaşız. Damla’nın ilişkisi var, o anlamda bir ilgim yok ama arkadaşlığımız var. Benim hayatımda sadece iş var, çalışmak var” ifadelerini kullanmıştı.

Masumlar Apartmanı 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülben Doğum Yapıyor!

Tansel Öngel, Aşk Hayatını Anlattı!

Tüm bu yaşananların ardından Tansel Öngel, önceki akşam Zeytinburnu Fişekhane’de görüntülendi. Muhabirlerin “Tansel Bey yakın zamanda Okan Bayülgen ile bir projeniz varmış. Nasıl bir proje olacak?” sorusuna yanıt veren oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“21 Mayıs’ta müzikalli bir kabaremiz var, bizim bir hikayemiz var bütün şarkılar o hikayeye bağlanıyor bunun örnekleri daha önce yapıldı ama böyle bizce ilk kez yapılıyor olacak. Okan abiyle harıl harıl ona çalışıyoruz.”

Muhabirlerin “Tansel Bey bu aralar müzikle çok ilgileniyorsunuz bir taraftan da oyunculuk var zor olmuyor mu?” sorusunu da yanıtlayan oyuncu,  “Evet oyunculukla beraber yürütmek zor oluyor ama çok heves duyduğum güzel sonuçlar aldığım bir alan. İnsanlara güzellik yaydığımı düşündükçe daha çok yapmak istediğim bir şey aslında benim seçtiğim değil sürüklendiğim bir şey bu. Dizide söylemekle başladı” dedi.

Masumlar Apartmanı 68. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Safiye Üst Kattaki Çöpleri Boşaltıyor!

Masumlar Apartmanı

Ünlü isim, sözlerine; ‘Masumlar Apartmanı’nda birkaç kez söyleyince sağ olsun yönetmenimiz Deniz bu konuda çok teşvik edici oldu. Diziyle de bütünleyici oldu şimdi de bağımsız olarak müziğe atılmış oldum, iyi gidiyor şimdilik güzel sürprizler göreceksiniz. Masumlar’da yakında final yapacak ben sadece kendi sahnemi bölümümü biliyorum” diye devam etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler