Ana SayfaDizilerSurvivor'da ceza alan Turabi, ilk kez açıklama yaptı: Ağzım bozuk ama...

İlgili Postlar

Survivor’da ceza alan Turabi, ilk kez açıklama yaptı: Ağzım bozuk ama…

Geçtiğimiz günlerde tartışma sırasında Survivor kurallarına uymayan davranışlar sergilediği için ceza alan Turabi, konu hakkındaki sessizliğini bozdu. Ceza alması hakkında konuşmak istemediğini söyleyen Turabi, daha fazla dayanamadı ve ilk açıklamasını yaptı. İşte Turabi’den ceza açıklaması…

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayları kimler?

Turabi’den ilk kez ceza açıklaması

Survivor 2018 yarışmacısı Turabi, geçtiğimiz günlerde girdiği bir tartışmada Survivor kurallarına uymayan davranışlarda bulunmuştu. İki defa küfür etmesi ile önce uyarı, ardından da beş oyun cezası alan Turabi, konu hakkında konuşmak istememişti. Ancak, dün akşam yayınlanan yeni bölümde sessizliğini bozdu ve ilk açıklamasını yaptı.

Turabi Çamkıran kimdir?

Survivor’ın dün akşamki bölümünde Acun Ilıcalı, Turabi hakkında yaşananları şu sözler ile anlattı: 

Bu sezon boyunca defalarca Survivor kurallarının izin vermediği, Survivor yarışmacılarının yapmaması gereken davranışlarda bulundu. Turabi oyunun başında direk olarak Anıl’a kötü bir söz söyledi. Bunun üzerine müdahil oldum. Açıkça böyle konuşamazsın dedim, uyardım.

Acun Ilıcalı kimdir?

Bunun üzerinde aynı davranışı daha da geliştirerek Anıl’a konuşmalarına devam ettisonra enterasan bir şekilde çizgi çekerek Gönüllülere yer belirledi. Buraya geçemezsiniz dedi. İş artık şuna döndü Turabi’nin çiftliği. Bütün bunların üzerine de en son gidip Hakan’a kötü bir söz. Baktığımızda hepsi bir günde oldu. Bunu yapan kim daha önce defalarca uyardığımız Turabi. Şimdi maalesef üzülerek söylüyorum tepki vermezseniz daha da büyüyor.

Biz tepki göstermedikçe Turabi bir üstünü yapıyor. Bu devamlı bir yarışmacının öbürlerine konuşması ile süremez. Kendisini de severim. Yapım ekibi olarak toplantı yaptık. Aldığımız karara göre Turabi bundan sonra 5 maçta oynamayacak. Hiçbir ödül oyununda da istemiyoruz. Dokunulmazlık oyununda da istemiyoruz. Benchte oturmasını da istemiyoruz. 5 oyun boyunca oyun alanında olamayacak. Sembol oyunu hariç. Biz Survivor’da şiddet istemiyoruz. Böyle durumda yaptırım yapmak istemiyoruz. Turabi söz sende. Konuşmak istemiyor Turabi. Oyun araçlarını devirme şeklinde hareketler sonra elini yaralayarak porseleni kırma.. Oylama başladığı için konuşmamıştım. Keşke konuşsaydım.

Ağzım bozuk olabilir, karakterim sağlam olsun yeter

Turabi, Acun Ilıcalı’nın konuşmasının ardından konu hakkındaki ilk açıklamasını yaptı. Turabi Çamkıran, “Benim davranışlarıma, ağzı bozukluğuma laf ediyorlar. Etsinler sıkıntı değil, en azından diğerleri gibi karakterimde sıkıntı yok. Ağzı bozuk insan düzeltir, uyarı alır. Ama karakteri bozuk olan adam karakterini hiç bir şekilde düzeltemez. Karakterim sağlam olsun yeter.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler