Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Şükrü Özyıldız Dudak Dudağa Yakalandı!

Şükrü Özyıldız Dudak Dudağa Yakalandı!

-

Son zamanlarda tarzı ve Alice müzikalindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Şükrü Özyıldız dudak dudağa yakalandı!

Sadece 1 Ay Sürdü

Geçtiğimiz sene Şükrü Özyıldız, iki senedir beraber olduğu nişanlısı Rabia Yaman’dan ayrılmıştı. Rabia Yaman’ın kamera önünde daha çok olmak istemesinden rahatsız olduğu için sonlandığı iddia edilen nişanlılık dönemi sadece bir ay sürmüş ve çift bir anda ayrılmışlardı. Üzerine adı aşk dedikodularında anılmayan Şükrü Özyıldız’ın sadece kariyerine odaklandığı söylentileri dolanıyordu.

Can Yaman’ın yeni sevgilisi hangi ünlü oyuncunun eski nişanlısı çıktı?

Alice Hayatını Değiştirdi

Alice oyununun kareografisini hazırlayan Beyhan Murphy’nin kızı Hurihan Murphy ile aşk yaşamaya başladığı söylentileri ortaya atılan Şükrü Özyıldız’ın, hayatı değişmeye başlamış gözüküyor.

Şükrü Özyıldız Dudak Dudağa Yakalandı!

Sabah saatlerinde Şükrü Özyıldız‘ın Rumelihisarı’nda bulunan evinden birlikte el ele ayrılan ikili objektiflerden kaçamadı. Birbirleriyle vedalaşırken dudak dudağa kameralara yakalanan ikiliden henüz ilişkileri hakkında bir açıklama da gelmedi.

Şükrü Özyıldız Kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Jabbar'ın Ortak Çalışması Tüm Dijital Platformlarda...

Deeperise & Jabbar’ın Ortak Çalışması “Unuttum Derdimi” Tüm Dijital Platformlarda…

0
Prodüksiyon ve sahne performanslarıyla dikkat çeken Deeperise’dan sürpriz single. Yayınladığı her çalışması ise müzikseverlerden tam not alan Deeperise, 16 Nisan Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla...