Salı, Eylül 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin Yeni Tanıtımı Yayında!

Son Yaz Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin Yeni Tanıtımı Yayında!

-

Fox Tv’nin yayınlandığı günden beri büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Son Yaz, 21. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Dizinin yayınlanan yeni sezon ilk tanıtımında; Selim, Akgün’e hayatına kendisiyle birlikte girdiği her şeyden feragat edeceğini ve bundan sonra ‘sen ile ben’ diye bir şey olmadığını söyler. İkili bagajdan bir ceset çıkarıp gömer. Son Yaz dizisinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu. Dizinin yeni tanıtımı yayınlandı.

Cumartesi Dizileri 2021

Son Yaz Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

Son Yaz dizisi 2. sezon 22. yeni bölümüyle 18 eylül cumartesi günü ekrana gelecek. Cuma günleri yayınlanan dizi bundan sonra cumartesi günleri izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Dizinin 22. bölüm fragmanında; Yağmur, hapishanede olan Akgün’ü görmeye gidiyor. Akgün, Yağmur’a kendisini unutmasını söyleyip ondan bir daha gelmemesini istiyor.

İşte Son Yaz 22. bölüm fragmanı.

SON YAZ 21. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Gökhan Selçuk’a, annesini öldürmek için kiralık katil tuttuğunu bildiğini, kendisinin de o ölürken orada olduğunu ve annesini kendisinin vurduğunu söyler. Selçuk, hemen Gökhan’ın elindeki silahı alıp onu vurur. Gökhan, yaralı bir şekilde denize düşer.

Akgün, oraya gittiğinde Gökhan’ın vurulup denize düştüğünü öğrenir. Selim, tüm arama çalışmalarını başlatır. Bir gün sonra Gökhan’ı, yaralı bir şekilde bir balıkçının bulduğunu öğrenir. Selim Akgün’e, bir zarar gelmemesi için yanından ayırmaz.

Canan, Selim’le yakınlaştıklarını herkesin bildiğini öğrenir. Aynı şekilde Selim’de, bu durumu herkesin bildiğini öğrenir. Canan, Selim’i arayıp onunla konuşmak istediğini söyler. Selim, Canan’ın kendisinden ayrılacağını düşünürken ondan evlenme teklifi alıp mutluluktan havalara uçar.

İkili hemen nikah hazırlıklarına başlar. Soner ile Akgün, onlara muhteşem bir düğün organize eder. Daha önce gelinlik giymeyen Canan, gelinliğini Selim’de damatlığını giyer. Nikaha iki saat kala Selim, Fatih’le işbirliği yapıp Metin’in babasıyla buluşur.

Selim, tüm konuşulanları dinleyip onu Halil Sadi’yle iş yaptığını ispatlayıp tutuklatır. Metin’in, babasını tehdit etmesi sayesinde Selim, işine geri döner. Düğünden sonra Selim, ailesiyle birlikte İstanbul’a, Halil Sadi’nin davasına girmek için gider.

Akgün’de, Gökhan’la buluşur. Gökhan Akgün’e, annesinin ölümüyle ilgili bilmesi gereken bir şey olduğunu söyleyip gerisini getiremez. Silahına davranınca Akgün onu, vurmak zorunda kalır. Selçuk, mahkeme için İstanbul’a yola çıkar. Halil Sadi’nin adamları onların yolunu değiştirmesini sağlar.

Arkadan gelen Selim, Halil Sadi’nin adamları tarafından silahlı saldırıya uğrar. Saldırıda Canan, başından yaralanır. Selim, çaresizce kızından ambulans çağırmasını ister. Ama ağır yara alan Canan, Selim’e veda edip kaybettiği çocuğuna kavuşacağını söyler.

Son Yaz Dizisine Hangi Sürpriz Oyuncu Dahil Oldu?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Aygün Aydın Jartiyerli Pozlarını Paylaştı!

Aygün Aydın Jartiyerli Pozlarını Paylaştı!

0
Hakan Sabancı ile yaşadığı aşk ardından adı pek çok skandala karışan Aygün Aydın'ın tüm bunları gündeme gelmek için yaptığı yönündeki eleştiriler çığ gibi büyüyor....
İrem Derici Oryantallere Taş Çıkardı

İrem Derici Oryantallere Taş Çıkardı

Kıvanç Tatlıtuğ: Evde Kuzu Besledik

Kıvanç Tatlıtuğ: Evde Kuzu Besledik

Canan Ergüder'dan Samimi Açıklamalar

Canan Ergüder’dan Samimi Açıklamalar