Çarşamba, Eylül 22, 2021
Ana Sayfa Diziler Camdaki Kız 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nalan'ı Zor Günler Bekliyor!

Camdaki Kız 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nalan’ı Zor Günler Bekliyor!

-

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 10. yeni bölümüyle 9 eylül perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Feride, Nalan’ın kocasıyla daha mutlu olacağını ümit eder. Sedat ile Nalan, otelden eve döner. Gülcihan, Sedat’a düğün günü Cana’yla onu görmediğini ama duyduğunu yüzüne vurup ona çok öfkelenir ve Nalan’ın kanına girdikleri içinde çok üzüldüğünü söyler. Camdaki Kız 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nalan’ı zor günler bekliyor.

Perşembe Dizileri 2021

Nalan’ı Zor Günler Bekliyor!

Camdaki Kız 10. bölüm 2. fragmanında; Sedat ile Nalan’ın evliliklerinin ilk günlerinde Cana, hep aralarında olur. Nalan, annesine evlilikleri hakkında yalan söyler. Feride, kızının Sedat ile birlikte olmadığını öğrenip Sedat’a bu konuda baskı yapar. Ona gerekirse zorla Nalan’la birlikte olması gerektiğini söyler.

İşte Camdaki Kız 10. bölüm 2. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Feride, Cana’dan Sedat’la onun 7 yıldır ilişkisi olduğunu, Koroğlu ailesinin onları kandırdığını öğrenir. Düğünün yapılacağı salona tekrar dönen Feride, herkese çok iyi davranır. Ondaki bu değişikliği başta Adil bey olmak üzere herkes fark eder.

Nalan’a da çok iyi davranan Feride, artık ona korse giydirmez. Feride Muzo’yu arayıp onunla düğünün olup olmayacağı konusunda konuşmak istediğini söyler. İkili buluşur. Feride, Sedat’la Nalan’ın ilişkisinin doğru olup olmadığını Muzo’ya sorar.

Muzo, o ilişkinin doğru olduğunu ancak ayrıldıklarını söyler. Feride, kızını Muzo’ya emanet eder. Kına gecesini Feride, evde yapar. Cana, çat kapı kına gecesine de gelir. Herkesin yüzü düşse de durumu idare ederler.

Erkeklerde ayrı bir yerde eğlenir. Muzo Sedat’ı, bir kenara çekip Nalan’ı üzerse karşısında kendisini bulacağını söyler. Düğün günü gelip çatar. Nalan’ı, büyük bir korku sarar. Düğünden hemen sonra Sedat, ortadan kaybolur.

Gülcihan, tuvalete gittiğinde Cana ile Sedat’ın tuvalette birlikte olduklarını görüp fenalaşır. Feride de, ikisini samimi bir şekilde görür. Sedat gittikten sonra Cana’nın saçlarından kavrayıp ona, cehennemin nasıl bir yer olduğunu göstereceğini söyler.

Nalan Sedat’la, yalnız kaldıktan sonra korkup annesinin odasına gider. Feride, kızına kocasının yanına dönmesini söyleyip yüzüne kapıyı kapatır. Nalan, kapının önünde ağlamaya başlar. O sırada, birisi gelip Nalan’ın omzuna şal örter. Nalan, kafasını kaldırıp baktığında göğsünde ‘Hayri’ yazan birini görür.

Camdaki Kız Dizisinin Hayri’si Belli Oldu!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hande Yener Güzelliği İle Büyüledi.

Hande Yener Güzelliği İle Büyüledi…

0
Poll Production imzası ile Istanbul Kuruçeşme Açık Hava konser alanında organize edilen ünlü şarkıcı Hande Yener sahnesinde güzelliği ile gözleri kamaştırırken tercih ettiği elbisesi...
Lil Zey’in Yeni Klibi 'Olamam İflah' Yayında

Lil Zey’in Yeni Klibi ‘Olamam İflah’ Yayında…