Perşembe, Ekim 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sare Akgün'ün Kulağına Kar Suyu...

Son Yaz 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sare Akgün’ün Kulağına Kar Suyu Kaçırıyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Son Yaz, 25. yeni bölümüyle 9 ekim cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Akgün, Soner’i hastaneye yetiştirir. Yiğit ve adamlarından Soner’i korumak için Akgün onu emniyetli bir yere götürür. Selim, Sare’den şüphelenmeye başlar ve onun evine gizlice girer. Akgün’ün konuşmasından Selim, Sare’nin kendisini dinlediğini anlar. Son Yaz 25. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Sare, Akgün’ün kulağına kar suyu kaçırıyor.

Cumartesi Dizileri 2021

Sare Akgün’ün Kulağına Kar Suyu Kaçırıyor!

Son Yaz 25. bölüm 1. fragmanında; Selim, Akgün’ü karşısına alıp kedisi yüzünden katil olduğunu ve bu günahı kendisinin taşımasını istediğini onun, bu günahı üstlenmesini istemediğini söylüyor. Akgün ise, o günahı üstlenmenin zaten boynunun borcu olduğunu söylüyor. Sare, Akgün’e Selim’in ondan sakladığı başka şeyler olduğunu söylüyor.

İşte Son Yaz 25. bölüm 1. fragmanı…

SON YAZ 24. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, Emel’in evinde Sare’yi görünce şok olur. O sırada Emel, Naz’ın hastanede olduğunu öğrenir. Selim, Sare’yi kenara çekip ailesinin yakının da ne işi olduğunu sorar. O da, kendisinin de küçük yaşta annesini kaybettiğini ve Yağmur’la onu tanımak için yakınlık kurduğunu anlatır.

Soner, hastaneye kaldırılır. Ameliyatı başarılı geçen Soner’in can güvenliği olmadığını düşünen Cihan, onu eve götürmek ister. Akgün, onunla aynı fikirde olduğu için Soner’i başka bir eve götürür.

Yolda peşlerine Yiğit’in adamları takılır. Akgün, ambulansla değil başka bir arabayla Soner’i eve götürüp Yiğit’in adamlarını atlatır. Naz, bir an olsun Soner’in yanından ayrılmaz. Selim, Sare’nin söylediklerine inanmaz.

Onun evine gizlice girip araştırma yapmak ister. Ama Sare’ye yakalanır. Sare, Selim’i neden çocuklarının çevresinde olduğuna inandırır. Emel, kızından ayrılması için Soner’e arayıp yalvarır. Soner, Emel’in yüzüne telefonu kapatmak zorunda kalır. Yağmur, Cihan ile Akgün’ü hastanenin önünde el sıkışırken görür.

Onun böyle kolay hapisten çıkmasının sebebinin onlarla bir bağlantısının olduğunu anlar. Babasına gidip Akgün’ün neden bu kadar kolay hapisten çıktığını sorar. Oda, Yağmur’dan bu konuları karıştırmamasını ister.

Selim, Akgün’ü yanına çağırıp onunla konuşmak istediğini söyler. Yağmur’da Akgün’ü arayıp yanına çağırır. Akgün, önce Yağmur’un yanına gider. Yağmur, Akgün’e yakınlaşıp onun ağzından laf almaya çalışır. Bunu anlayan Akgün, Yağmur’un cebindeki telefonu çıkartır ve onun ses kaydı aldığını anlar.

Yağmur, Akgün’ün peşinden onu tekrar hapse attıracağını haykırır. Selim, yanına gelen Akgün’e kızıyla tekrar görüşmeye başlayıp başlamadığını sorar. Oda, tesadüfen bir kaç kez karşılaştıklarını söyler.

Selim, Akgün’den bir daha kızıyla karşılaşmalarını bile istemediğini söyler. Akgün, Selim’e onun Sare’ye Soner’in düğününden bahsettiğini duyduğunu söyler. Selim, onunla böyle bir konuşma yapmadığı için onun kendisini dinlediğini anlar.

 Son Yaz 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı Mı? Sare Kendisini Açık Ediyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yıldız Kumru'yla Çağatay'ın İlişkisini İfşa Ediyor

Yasak Elma 117. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız Kumru’yla Çağatay’ın İlişkisini...

0
Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Yasak Elma, 117. yeni bölümüyle 25 ekim pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Yıldız, Çağatay’la Kumru’nun...
Enes Batur'dan Okan Bayülgen'e Cevap Gecikmedi

Enes Batur’dan Okan Bayülgen’e Cevap Gecikmedi