Cuma, Ekim 22, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Fekeli'nin Ölümü Herkesi Yasa...

Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Fekeli’nin Ölümü Herkesi Yasa Boğuyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 107. yeni bölümüyle 7 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Züleyha, Demir’in döneceğine inanır. Bu arada Hakan, Züleyha’ya sırılsıklam aşık olur. Fekeli’nin ölüm haberi gelir. Bir Zamanlar Çukurova 107. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fekeli’nin ölümü tüm Çukurova’yı yasa boğuyor.

Perşembe Dizileri 2021

Fekeli’nin Ölümü Herkesi Yasa Boğuyor!

Bir Zamanlar Çukurova 107. bölüm 2. fragmanında; Fekeli, Mehmet’in Hakan Gümüşoğlu olduğunu öğreniyor. Ancak, sırlarıyla birlikte hayatını kaybediyor. Fekeli’nin cansız bedeni bulunuyor. Tüm Çukurova, Fekeli’nin ölümüyle büyük bir yasa boğuluyor. Herkes, Fekeli’nin kırk yıllık sevdası Hünkar’a kavuştuğu için buruk mutluluk yaşarken, babasız kaldıkları için üzülüyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 107. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1444248291529609216

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 106. BÖLÜM ÖZETİ!

Züleyha, kendisine gelen paketi açtığında Demir’in yüzüğünü görür. İçinde bulduğu notta ise, iyi olduğu yakında döneceği yazar. Fekeli ile Fikret, hemen Demir’in yazısıyla nottaki yazıyı karşılaştırır ve o notu Demir’in yazdığını düşünürler.

Fikret, paketin üzerindeki puldan paketin Suriye’den gönderildiğini anlayıp Çetin’le birlikte hemen Suriye’ye gidip Demir’i bulmak için yola çıkar. Mehmet, sünnet düğünü organizasyonunu kendisinin yapmak istediğini söylemek için Züleyha’nın yanına gelir.

Fikret, Hakan’ın sürekli Züleyha’nın çevresinde dolaşmasından ve çiftliğe gelip gitmesinden rahatsız olur. Onları abisinin emaneti olarak görür. Şermin, sünnet organizasyonunu kendisi yapmak ister. Bunu gören Saniye, kamyonetle Şermin’e çarpıp onun ayağını kırar.

Sonra ona, yanlışlıkla çarptığını söyleyip özür diler. Lütfiye, Fusün’un kendileri hakkında konuştuklarını duyup Fekeli’nin yanına gider ve bir an evvel çiftlikten ayrılmak istediğini söyler.

Sünnet organizasyonu olur. Züleyha, organizasyonu Mehmet Kara ile birlikte yaptığını söyleyip ona da söz verir. Gazeteler Züleyha ile Mehmet’in fotoğraflarını çekip gazetede yayımlar.

Betül, Abdulkadir ile iş birliği yapar ve tüm araçların bakımını onun şirketine verir. Fikret ile Çetin, Suriye’nin her yerinde Demir’i arar. Ama bulamaz. Sonradan paketin Suriye’den gönderilmediğini büyük bir oyunun içinde olduklarını öğrenir.

Fekeli, tesadüfen İsparta’lı bir müşterisiyle konuşurken Mehmet Kara’nın 15 yıldır yurt dışında yaşadığını öğrenir. Onu araştırmak için kalkıp İsparta’ya gider. Fekeli, İsparta’da Mehmet Kara’nın iş yerini bulur.

Oradaki kişide onun uzun yıllardır yurt dışında olduğunu söyleyince ona, gazetedeki fotoğrafı gösterir. Adam hemen fotoğraftaki kişiyi tanır ve onun Mehmet Kara değil Hakan Gümüşoğlu olduğunu söyler. Fekeli, Hakan’ın intikam almak için Mehmet Kara kimliğine büründüğünü anlar.

Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Fekeli’den Acı Haber Geliyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ece Ronay Ödüllü Gazeteci Aslan Sayım’ a Konuştu!

Ece Ronay Ödüllü Gazeteci Aslan Sayım’ a Konuştu!…

0
Bir çok ünlü isimlerle yaptığı röportajlarla adından bahsettiren ödüllü gazeteci Aslan Sayım son günlerde adını Mehmet Ali Erbil ile duyduğumuz şarkıları milyonlarca kişi tarafından...