Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 19. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Selim İle Canan Yağmur'un...

Son Yaz 19. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Selim İle Canan Yağmur’un Markajına Giriyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Son Yaz, 19. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akgün, Gökhan’ın düzenlediği araba yarışına katılır. Fatih, maskeli kişiler tarafından saldırıya uğrar. Akgün’ün sürdüğü araba kontrolü kaybeder. Selim, göz altına alınır. Son Yaz 19. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Selim ile Canan, Yağmur’un markajına giriyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim İle Canan Yağmur’un Markajına Giriyor!

Son Yaz 19. bölüm 2. ön izlemesinde; Selim ile Canan, buluşmak için randevulaşıyor. Canan Selim’den, önceden olduğu gibi mesajlaşmak istediğini söylüyor. Annesiyle babasının gizemli halleri Yağmur’un, gözünden kaçmıyor. O durumu fark edince Canan, hemen konuyu değiştiriyor.

İşte Son Yaz 19. bölüm 2. ön izleme…

SON YAZ 18. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, Yağmur’un yaptırdığı DNA testini görüp Gökhan’ın gerçekten abisi olduğunu öğrendikten sonra onu dövüp hastanelik ettiği için çok üzülür. Hemen, Soner ve Ahmet’in yanına gidip durumu anlatır. Ona kendisini affettirmek için alı konulan sevdiği arabasını almak için arkadaşlarıyla birlikte gider.

Gökhan’ın borcundan dolayı tutulan arabayı almak için Akgün hemen bir plan yapar. Soner, Eray ve Ahmet’le birlikte adamın mekanını basıp arabayı ister. Kavgaya tutuşup arabayı alıp abisine götürür ve ondan özür diler. Akgün’den önce Yağmur, onun yanına gidip konuşur.

Onun, yaptıkları için çok pişman olduğunu söyler. Gökhan, Akgün’ün özrünü kabul eder. Akgün, Gökhan’ı mekanına davet eder. Gökhan’da iki kızla birlikte mekana gelir. Kızlardan birinden, Akgün’e yaklaşmasını ister. Bir fotoğraf çekip Yağmur’a gönderip ona teşekkür eder.

Yağmur, Gökhan’ın kendisine gönderdiği fotoğrafta Akgün’ün yanında bir kadın görüp kıskanır ve dönüp gider. Soner, durumu Akgün’e haber verir. Akgün, Yağmur’a ulaşıp onunla konuşur. Yağmur, Akgün’dan ayrılmak istediğini söyler. Selim, Serap’la konuşup yalancı şahitlik etme suçundan ne kadar hapis yatabileceğini ona söyler.

Emel, Serap’ın yanına gidip o gün beraber olduklarını neden Fatih için yalancı şahitlik yaptığını sorar. Serap, Fatih’e yalancı şahitlik yapmaktan vazgeçer. Selim, Fatih’in Halil Sadi’ye çalıştığını bildiği için ona, Soner’i götürür.

Soner, babasının avukatlarının başına neler geldiğini Fatih’e anlatır. Akgün, Gökhan’ın babasını bulmanın peşinde olduğunu anlayıp onun peşine düşmesini sağlar. Gittiği evde Gökhan’nın karşısına çıkıp onun ne yapmaya çalıştığını anladığını söyler. Gökhan, Halil Sadi’yi arayıp Selçuk’u bulacağını, nasıl olsa oğlunun cenazesine geleceğini söyler.

Son Yaz 19. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Halil Fatih’i Öldürüp Suçu Selim’in…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...