Ana SayfaDizilerHekimoğlu 51. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Ateş İle İpek Yakınlaşmaya Başlıyor!

İlgili Postlar

Hekimoğlu 51. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Ateş İle İpek Yakınlaşmaya Başlıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu, 51. final bölümüyle 25 mayıs salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; SMA hastası genç baygın bir şekilde hastaneye getirilir. Ateş, vakayı çözmek için ekibini ikiye ayırır. Bu durum İpek’in pek hoşuna gitmez. SMA hastası genç ve köpeği hayatını kaybeder. Hekimoğlu 51. bölüm final fragmanı yayınlandı. Ateş ile İpek yakınlaşmaya başlıyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş İle İpek Yakınlaşmaya Başlıyor!

Hekimoğlu 51. bölüm final fragmanında; Hastaneye hayalet gören bir hasta geliyor. Memoli, işinden kovulduktan sonra İpek’in yanına geliyor. İpek Memoli’ye, Hekimoğlu’nun kopyası olduğunu, ona kimsenin onu işe almayacağını söylüyor. Konuşmasına sadece Hekimoğlu’nu işe alan kişinin onu işe alacağını söylüyor. Ateş, İpek’e kur yapmaya başlıyor.

İşte Hekimoğlu 51. bölüm final fragmanı….

 

HEKİMOĞLU 50. BÖLÜM ÖZETİ!

Bakıcı köpeğiyle birlikte yaşayan SMA hastası genç bayılır. Baygın halde hastaneye getirilir. Ateş, dosyayı alıp ekibine verir. Onları iki gruba ayırır ve vakayı hangi takım daha önce çözerse ekipte kalacağını, kaybeden takımın ise işine son vereceğini söyler.

Kızlar ekibi, hastanın yurt dışına çıktığını gittiği yerden bir virüs kapmış olabileceğini düşünüp hemen teşhislerini koyar. Ancak hasta, tedaviye cevap vermez. Bu sefer, başka testler yapılmaya başlar. Ateş, vakanın çözüldüğünü düşünüp erkekler takımını işten kovar.

Sonradan kızların teşhisinin doğru olmadığını anlayıp onları geri işe alır. Hastaneye kaza geçirip 97 saniye ölen ve hayata geri döndürülen bir adam gelir. Ateş’in gözü önünde bıçağını çıkarıp prize saplayıp çarpılır. Onunla konuşan Ateş, onun 97 saniye de bir şeyler gördüğü için intihar ettiğini düşünür.

Aynı denemeyi de kendisine yapar. Elinden telefonu düşmeyen doktora mesaj çeker. Ateş, bir dakika sonra hayata geri döner. İpek, Ateş’in yaptığını duyunca onu affetmez. Onu görmeye bile gitmez. Orhan’dan durumunu öğrenince dayanamayıp onu görmeye gider.

O sırada SMA hastası genç hayatını kaybeder. Bunu öğrenen Ateş, genci görmeye gider. Köpeğinde ölmüş olduğunu görür. Ateş, durumu tekrar analiz edip, gence parazit ilaçlarını veren doktorla konuşur ve ona hastanın o ilaçları içip içmediğinden emin olup olmadığını sorar.

Ateş, yerde kenarı kemirilmiş boş ilaç kutusunu bulur. O ilaçları hastanın içmediğini, onun yerine köpeğin yediğini anlar. Kovulmayı bekleyen doktorun yanına giden Ateş, onu kovmaz. Ona, ömrü boyunca bu hatayı bir daha yapmayacağını söyler.

Mehmet Ali, yeni işinde aynı Ateş gibi risk alıp hastasının hayatını kurtarır. Ama, bunu yaptığı için işinden kovulur.

Hekimoğlu 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ateş’in Yeni Ekibi Büyük Bir Hata…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler