Salı, Haziran 15, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selim Akgün'le Babasını Buluşturuyor!

Son Yaz 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selim Akgün’le Babasını Buluşturuyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Son Yaz, 19. yeni bölümüyle 21 mayıs cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Akgün, Gökhan’ın kardeşi olduğunu öğrenince, dövdüğü için ondan özür diler. Gökhan, Akgün ile Yağmur’u ayırmaya çalışır. Akgün, Gökhan’ın babasını bulmanın peşinde olduğunu anlayıp ona tuzak kurar. Gökhan, Selçuk’u ele geçirmek için, Akgün’ü öldürmeyi planlar. Son Yaz 19. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Selim, bayram sabahında Akgün’le babasını buluşturuyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim Akgün’le Babasını Buluşturuyor!

Son Yaz 19. bölüm 1. fragmanında; Selim ile Canan, gizli gizli flörtleşmeye devam ediyor. Selim, Akgün’ün bayramda boynu büyük kalmasın diye onu babasıyla buluşturuyor. Akgün, babasının elini öpüp onunla vakit geçiriyor. Daha sonra Yağmur’u görmeye gidiyor.

İşte Son Yaz 19. bölüm 1. fragmanı….

 SON YAZ 18. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, Yağmur’un yaptırdığı DNA testini görüp Gökhan’ın gerçekten abisi olduğunu öğrendikten sonra onu dövüp hastanelik ettiği için çok üzülür. Hemen, Soner ve Ahmet’in yanına gidip durumu anlatır. Ona kendisini affettirmek için alı konulan sevdiği arabasını almak için arkadaşlarıyla birlikte gider.

Gökhan’ın borcundan dolayı tutulan arabayı almak için Akgün hemen bir plan yapar. Soner, Eray ve Ahmet’le birlikte adamın mekanını basıp arabayı ister. Kavgaya tutuşup arabayı alıp abisine götürür ve ondan özür diler. Akgün’den önce Yağmur, onun yanına gidip konuşur.

Onun, yaptıkları için çok pişman olduğunu söyler. Gökhan, Akgün’ün özrünü kabul eder. Akgün, Gökhan’ı mekanına davet eder. Gökhan’da iki kızla birlikte mekana gelir. Kızlardan birinden, Akgün’e yaklaşmasını ister. Bir fotoğraf çekip Yağmur’a gönderip ona teşekkür eder.

Yağmur, Gökhan’ın kendisine gönderdiği fotoğrafta Akgün’ün yanında bir kadın görüp kıskanır ve dönüp gider. Soner, durumu Akgün’e haber verir. Akgün, Yağmur’a ulaşıp onunla konuşur. Yağmur, Akgün’dan ayrılmak istediğini söyler. Selim, Serap’la konuşup yalancı şahitlik etme suçundan ne kadar hapis yatabileceğini ona söyler.

Emel, Serap’ın yanına gidip o gün beraber olduklarını neden Fatih için yalancı şahitlik yaptığını sorar. Serap, Fatih’e yalancı şahitlik yapmaktan vazgeçer. Selim, Fatih’in Halil Sadi’ye çalıştığını bildiği için ona, Soner’i götürür.

Soner, babasının avukatlarının başına neler geldiğini Fatih’e anlatır. Akgün, Gökhan’ın babasını bulmanın peşinde olduğunu anlayıp onun peşine düşmesini sağlar. Gittiği evde Gökhan’nın karşısına çıkıp onun ne yapmaya çalıştığını anladığını söyler. Gökhan, Halil Sadi’yi arayıp Selçuk’u bulacağını, nasıl olsa oğlunun cenazesine geleceğini söyler.

Son Yaz Dizisinden Üzücü Haber Geldi! Kanaldan Dizi İle İlgili Açıklama Geldi!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Esra Balamir Yürek Hoplattı

0
Şarkıcı Esra Balamir, 29 Haziran'da çıkaracağı yeni singlenin stüdyo okumalarını bitirdikten sonra soluğu Bodrum Yalıkavak'ta aldı. Esra Balamir kimdir? Hayatımda Kimse Yok Yakın bir arkadaşı ile önce...

Aslızen ‘den İddialı Sözler