Cumartesi, Mayıs 15, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 16. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Selim Annesinin Ölümünü Anlatıyor!

Son Yaz 16. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Selim Annesinin Ölümünü Anlatıyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Son Yaz, 16. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yağmur, hapiste olan Akgün’le ilk sevgili oldukları gün çekindikleri fotoğraflara bakıp hasret giderir. Akgün’de, aynı şekilde Yağmur’un fotoğrafıyla avunur. Son Yaz 16. bölüm 2. ön izlemesi yayınlandı. Selim Canan’a, annesinin ölümünü anlatıyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim Annesinin Ölümünü Anlatıyor!

Son Yaz 16. bölüm 2. ön izlemesinde; Selim ilk kez Canan’a, çocukken annesini kanlar içinde yerde bulup saatlerce onun uyanmasını beklediğini anlatıyor. Akgün’ü, kendisine onun için benzettiğini, onun yaşadıklarını anladığını anlayan Canan, Selim’e destek oluyor.

İşte Son Yaz 16. bölüm 2. ön izlemesi….

SON YAZ 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, hemen polislere haber verip Akgün’ün yolunu kestirir. Onun gitmesine engel olur. Durumu öğrendikten sonra Akgün’ü babasının yanına götürür. Akgün, babasına fotoğraftaki çocuğu sorunca Selçuk, sinirlenip sorusuna cevap vermez. Bunun Halil’in bir oyunu olduğunu anlamadığı için oğluna kızar.

Kaan, Yağmur ile Akgün’ün ayrıldıklarını öğrenip onu teselli etmek isteyip ona sarılır. O anlar görüntülenir ve bunu Akgün görür. Yağmur’la buluşup, Kaan’la barışıp barışmadığını sorar. Daha sonra Kaan’dan hesap sormak için onun yanına gider. Kaan, Yağmur hakkında ileri geri konuşunca Akgün, dayanamayıp onu döver.

Burnu çatlayan Kaan, Fatih’in kışkırtmasıyla Akgün’den şikayetçi olur. Selim, Akgün’ün ifadesini okuduktan sonra Kaan’ın üzerine yürür. Fatih’in kendisiyle uğraştığını anladığı için ona saldırır. Yağmur, annesinin uğraştığı dosyadan Bedri kod adlı avukatın Fatih olduğunu anlar.

Selim, Canan’dan ayrı kalmak istemez ve onunla tekrar evlenmek istediğini söyler. Akgün, nöbetçi mahkemeye çıkarılır. Canan, Akgün’ün avukatlığını üstlenir. Selçuk, korumaların telefonundan Halil’i arayıp oğluna neden o fotoğrafı gönderdiğinin hesabını sorar.

Selim, Selçuk’un Halil’i aradığını öğrenip hemen onun yanına gider. Selçuk, oğlunun bir abisi olduğunu itiraf eder. Selim, Akgün’ü kurtarmak için elinden geleni yapar. Fatih’in, Akgün’le değil kendisiyle uğraştığını anladığı için, onu aklamak için uğraşır. Son anda hakim değişir ve Akgün, tutuklu olarak yargılanmak üzere hapse sevk edilir.

 Son Yaz 16. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yağmur Akgün’ün Fotoğraflarıyla Avunuyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Zeynep'in Hayatı Kabusa Dönüyor

Kefaret 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep’in Hayatı Kabusa Dönüyor!

0
Fox Tv’nin sevilen dizisi Kefaret, 26. yeni bölümüyle 16 mayıs pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selena’nın avukatı mahkemeye daha güçlü bir şekilde çıkar....
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan Aşkı Bitti Mi?

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan Aşkı Bitti Mi?