Cuma, Nisan 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selim Akgün'e Son Sözünü Söylüyor!

Son Yaz 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selim Akgün’e Son Sözünü Söylüyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Son Yaz, 12. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akgün, Selim’in kendisinin masum olduğunu anladığı ve işini kaybetme uğruna risk alıp kendisini saklaması karşısında çok mutlu olur. Ona yapmamasını işinden olabileceğini söyler. Ama Selim, ona montunu giydirip götüreceği yerde kendisinden haber beklemesini ister. Son Yaz 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Selim, Akgün’e son sözünü söylüyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim Akgün’e Son Sözünü Söylüyor!

Son Yaz 12. bölüm 2. fragmanında; Akgün, Yağmur’un yanına gelmesiyle çok mutlu oluyor. Onun saçlarını kendi elleriyle tarıyor. Selim, durmak bilmeyen Akgün’ü durdurmak için elinden geleni yapıyor. Ona artık durması için yolunu kesip, ya durmasını ya da onu polislere teslim edeceğini söylüyor.

İşte Son Yaz 12. bölüm 2. fragmanı…

 

SENİ ÇOK BEKLEDİM 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, Akgün’ü tutuklamaya otel odasına gittiğinde, kızıyla onu el ele bulur. Öfkeden deliye dönen Selim, Yağmur’u eve götürdükten sonra onun dışarı çıkmalarını kısıtlar. Akgün, nezarete atılır. Oraya babası gelip, Selim’in isteği üzere oğluyla konuşur. Ona, ne yapmaya çalıştığını sorar.

Akgün, babasına ilk kez bir aile sıcaklığı yaşadığını ve aşık olduğunu anlatır. Babası oğlunun Selim’in kızına aşık olduğunu öğrenir ve ona önce kızar. Sonra, oğlunun Selim’in üzerine atılan suçun peşinde olduğunu duyunca ona bir şey demeden gider. Selim’e de, oğluyla konuştuğunu, tehlikeli bir işe girdiğini ama, bir şey öğrenemediğini söyler.

Akgün’ün babasıyla olan pazarlığını bilen Soner, ona yardım eder. Selim’in, saldırıya uğrayacağını bilen Akgün, onun yanına konuşmaya gider. Ama, Selim onu dinlemez. O sırada silahlar patlar ve Selim, göğsünün iki yerinden vurulur. Akgün, büyük bir telaşla onu arabaya bindirip hastaneye yetiştirmeye çalışır.

Çelik yelek giyen Selim, Akgün’ün kendisini hastaneye yetiştirmek için nasıl kendisini paraladığını görür. Yolda, arabayı durdurmasını söyler. Akgün, Selim’in çelik yelek giydiğini öğrenince rahatlar. Selim’in, kaburgası çatlıyor sadece. Canan, Selim’in vurulduğunu öğrenince hastaneye koşar.

Onu hastaneden çıkartıp eve getirir. Selim Canan’a, yüzüğü çıkarttığı için öleceğini zannettiğini anlatır. Halil, Selim’in ölmediğini öğrenince Akgün’ün, ikili oynadığını anlar. Adamlarından, Akgün’ü almalarını ister. Akgün, Halil’in adamları tarafından kaçırılır. Selim’i vuramayan adamını öldürten Halil, suçu Akgün’ün üzerine attırır.

Selim, durumu öğrenip Akgün’ün silahından çıkan kurşunla ölen adamın 1.75 boylarında sağ elle ateş edilerek öldürüldüğünü öğrenir. Akgün, teslim olmak için Selim’in yanına gidier. Selim, elindeki kelepçeyi Akgün’e fırlatır. Akgün, sol eliyle kelepçeyi yakalar. Selim, onun solak olduğunu anlayınca, cinayeti de onun işlemediğini anlar.

Son Yaz 12. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Akgün Gitmeden Selim’e Sarılıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

0
Afra Saraçoğlu hayalini gerçekleştirdi. Üst üste üç büyük markayla anlaşma imzalayan ve yeni dizisinin çekimlerini tamamlayan Afra Saraçoğlu, kendisini 650 bin liralık bir otomobille...
Reynmen'in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Reynmen’in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Ece Seçkin Nefes Kesti

Ece Seçkin Nefes Kesti