Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Son Dakika! Dua İsteyen Hakan Taşıyan’ın Durumu Hakkında Açıklama Yapıldı...

Son Dakika! Dua İsteyen Hakan Taşıyan’ın Durumu Hakkında Açıklama Yapıldı…

-

Geçtiğimiz yıl Aralık ayından bu yana Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan ünlü sanatçı Hakan Taşıyan hakkında açıklama yapıldı. Tekrar sağlığına kavuşabilmek için karaciğer nakli bekleyen usta şarkıcı’nın yakın arkadaşı son durumu hakında neler söyledi? İşte Detaylar…

Hakan Taşıyan’ın Menajeri Sanatçının Son İsteğini Açıkladı..

Dua İsteyen Hakan Taşıyan’ın Durumu Hakkında Açıklama Yapıldı…

Şimdiye dek Ankara’da yaşamını sürdüren 48 yaşlarındaki usta şarkıcı Hakan Taşıyan, yaklaşık 1 sene önce geçirdiği rahatsızlık sonrasında özel bir hastaneye kaldırılmış, usta sanatçı, tedavi sürecinin ardından taburcu edilmişdi.

Fakat  3 ay önce tekrar sağlık problemi yaşayan Hakan Taşıyan, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde acil bir şekilde tedavi altına alındı. Bu hastanede gerçekleşen tetkitlerin sonrasında Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Ankara Şehir Hastanesinin Onkoloji servisinde tedavi altına alınan usta sanatçı, acil bir biçimde karaciğer ve böbrek nakline ihtiyaç olduğu ortaya çıktı.  Sanatçının ailesinden alınan dokular sonucunda kız kardeşinin böbreğinin sanatçıya nakledilebileceği belirlendi.

“Acil Olarak Nakil Bekliyor”

Ancak Hakan Taşıyan’a karaciğer için herhangi donör bulanamadığı belirtildi. Hakan Taşıyan’ın sağlık tedavisi aynı hastanede devam ederken ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan’ın son sağlık durumu hakkında bilgi veren yakın arkadaşlarından Radyo Program Yapımcısı Hakan Yılmaz, şunları söyledi;

“Yaklaşık 1 yıldır süren hastane trafiğimiz var. Hakan şuan Şehir Hastanesi Onkoloji bölümünde tedavi görüyor. Tedavi sürecimiz yaklaşık 4 aydır burada devam ediyor. Hakan kardeşim, belli dönemlerde diyaliz ünitesine giriyor.”

“Böbreğini Kız Kardeşinden Alacaklar”

“Ayrıca kendisini stabil tutmak için mideden su boşaltma yöntemiyle büyük bir mücadele veriliyor. Karaciğer ve böbrek fonksiyonlarındaki durumdan dolayı acil olarak nakil bekliyor. Şu anda beklemedeyiz. Böbreğini kız kardeşinden alacaklar. Ancak karaciğer nakli ile gerçekleşeceği için bekliyoruz.”

“Hakan Taşıyan Ailesiyle Konuşuyor”

“Ayrıca ‘0rh+ ve Brh+’ kan grubundaki kişilerden karaciğer alınabiliyor. Ailesindeki tüm yakınlarının kontrolleri yapıldı ancak hiçbirinin dokusu uyuşmadı. Kendisi ailesiyle görüşüyor. Konuşmasında herhangi bir sıkıntı yok. Bu konuda hastanemiz çok iyi. Ayrıca Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’da gerçekten konuyla çok alakadar, bu vesileyle kendisine tekrar tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Dünyadan Doktorlar Süreci Takip Ediyor!

…..Dünyaca bilinen doktorlar tarafından süreç takip ediliyor. Karaciğer bulunduktan sonra inşallah sağlığına kavuşup bu hastaneden ayrılacak. Sosyal medyadaki paylaşımdan sonra bizleri ve bakanlığı arayan çok kişi oldu.”

Hakan Taşıyan kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

0
Bir süredir hem ekranlardan, hem de müzik dünyasından uzak olan İbrahim Tatlıses Star Tv ekranlarında yayımlanan İbo Show'la yeniden ekranlara dönmüştü. Şimdi de sevenleri...
Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow