Magazin Haberleri » Sosyete » Siren Ertan’dan Yasak Elma açıklaması! Tanganika olayını ilk kez açıkladı!

Siren Ertan’dan Yasak Elma açıklaması! Tanganika olayını ilk kez açıkladı!

Yasak Elma dizisinde yıllar önce Siren Ertan’ın başına gelen skandal olayın canlandırılması, Siren Ertan’ı kızdırdı. Ertan, olayla ilgili ilk kez açıklama yaptı. İşte detaylar…


Yasak Elma dizisinde Siren Ertan skandalı canlandırıldı!

Siren Ertan sessizliğini bozdu

Geçtiğimiz günlerde Yasak Elma dizisinde, yıllar önce Siren Ertan’ın başına gelen skandal Tanganika olayı canlandırıldı. Siren Ertan, bu sahnelerin ardından açıklama yaptı. Ertan, 2000 yılında yaşanan skandal Tanganika olayını ilk kez açıkladı.

Siren Ertan kimdir?

İşte Siren Ertan’ın Yasak Elma ve Tanganika açıklaması:

Yıl 2000 galiba, yirmili yaşların sonlarındayım. Gencim, yeni evlenmişiz, çok popüleriz her yere davet ediliyoruz ve dolayısıyla gezmeye bayılıyoruz. Eski eşimin ofisine bir davetiye geliyor, davetiyeyi görmüyorum ama sekreteri telefonda okuyor her zamanki gibi; yer, dress code vs. Davet sahibi… Kohen. O an eşimin çok sevdiği Kohen soyadlı iş arkadaşı tarafından gönderildiğini düşünüyoruz detaylara hiç takılmıyoruz, zaten sonra Sebo’nun doğum günü var, ilk davete bir uğrar oradan doğum günü partisine gideriz diyoruz. Davetin olduğu otele vardığımızda girişte bir fotoğrafçı bekliyor ve biz daha ne olduğunu anlamadan fotoğrafımızı çekip yok oluyor. Davet olmadığını anlayınca çok gülüyoruz. Hatta doğum günü partisinde herkese anlatıyoruz, en muzip arkadaşlarımıza, Can’a falan soruyoruz sen mi yaptın diye. Çünkü bir arkadaşımızın şaka yaptığını, söyleyeceğini ve birlikte gülmeye devam edeceğimizi düşünüyoruz.


Bu arada otele gelen başka popüler davetliler de var ama sonraki zamanlarda olay tamamen bana mal ediliyor, nedense! Neyse bu kumpası organize edenin o zamanın Aktüel Dergisi olduğunu öğreniyoruz o hafta. İşte o zaman kaynar sular başımızdan dökülüyor, bu ne kötülük, biz bunu hak edecek ne yaptık diye. Utanmadan bunu haber yapıyorlar; biz böyle bir kumpas kurduk, bunları bunları davet ettik, nasıl alay konusu ettik ama diye. Amaç kendilerini tatmin etmek, aralarında geyik yapıp gülmek, üzerimizden haber yapıp tiraj ya da reyting kazanmak vs.. Bizim yaptığımız ne? Alnımızın teriyle kazandığımız parayla giyinip süslenmek, sevildiğimizden her yere davet edildiğimizi düşünerek, yeni evli olmanın, genç olmanın verdiği heyecanla ne olduğunu umursamadan arkadaşımızı mutlu edeceğiz diye bir davete uğramak. “Ha bu arada o gün akşam ‘doğum gününe geliyor musunuz?’ diyen herkese böyle bir davete uğrayıp geleceğimizi söylediğimizde hiç kimse de ‘Tanganika diye yeni bir ülke mi olur?’ da demedi. Kimler kimler bir bilseniz. Belki de son yıllarda ülkeler parçalandığından ve her şeyi Google’a sorma alışkanlığımıza henüz sahip olmadığımızdan… Aradan 20 yıl geçti, bakıyorum pek bir şey değişmemiş. Bugün bir dizinin reklamı için yine haberim.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Cenk Eren: "Toprağa Gömülmek İstemiyorum"

Cenk Eren: “Toprağa Gömülmek İstemiyorum”

Başarılı şarkıcı Cenk Eren, bir takipçisinin üniversitelerin kadavra eksikliğinden söz açtığını görünce “Ölümden korkmuyorum ama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir