Ana SayfaDedikoduSinan Akçıl Yeniden Evlenebilir

İlgili Postlar

Sinan Akçıl Yeniden Evlenebilir

Sinan Akçıl, önceki gün “Özgür Aras’la Baş Başa” programına konuk oldu. İki defa oyuncu Burcu Kıratlı’yla boşanan ve ‘Survivor 2021’ yarışması ile adını geniş kitlelere duyuran Aleyna Kalaycıoğlu’yla yeni bir aşka yelken açan ünlü müzisyen, özel hayatına dair çarpıcı açılamalarda bulunurken, üçüncü kez nikâh masasına oturma ihtimalini değerlendirdi. Sinan Akçıl yeniden evlenebilir…

“O Hakimin Karşısına Çıkmaya Yüzüm Yok”

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı.

Akçıl, Burcu Kıratlı ile ilişkisine üçüncü kez şans vermeyeceğini dile getirmişti: Bir daha o hakimin karşısına çıkmaya yüzüm yok. Çok güzel bir ilişkiydi ama artık geride kalması gerekiyordu. Geride de bıraktık. Burcu her zaman mutlu olsun. Saygıyla anacağımız bir şekilde bitmeliydi, öyle de oldu. Üzüntüler oldu ama ben kendime bambaşka bir yol çizdim. Bundan sonra hayatımıza girecek kişilere de saygısızlık olmasın. O yüzden artık bu defter kapanmalı.

Burcu Kıratlı’dan Sinan Akçıl ve Aleyna Kalaycıoğlu Açıklaması

Sinan Akçıl, birlikte single çıkardıktan sonra Aleyna Kalaycıoğlu ile sık sık görüntülenirken, ikili hakkında aşk dedikoduları çıkmıştı. Söz konusu haberler hatırlatılan Burcu Kıratlı, şu ifadelerini kullandı:

Paris’e gitmelerini işle ilgili olduğunu düşünüyorum. Annesi ile daha önce şarkı istemeye de gelmişlerdi, ‘Sinan abi’ diyordu. Hevesli bir kız, bence güzel bir iş birliği yapacaklar.

Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıkalaması

‘Masal Şatosu’nun devam filmi ‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ için önceki akşam Kanyon Cinemaximum’da gala gerçekleştirildi. Galada çocukların elinden tutarak poz veren Sinan Akçıl, “Şu andan itibaren dört çocuk istiyorum. Karar verdim. Kafamda da biri şekilleniyor, kimden yapacağıma da düşünmeye başlıyordum” sözleriyle şaşırtmıştı.

Basın mensuplarının “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna 40 yaşındaki şarkıcı, “Her an bir sihir olabilir. Her an birisiyle evlenip, dört çocuğum olabilir. Çok kalabalık bir aile olmak istiyorum” yanıtını vermişti.

“Evlilik Bana Uzak Değil”

Başından iki evlilik geçen Sinan Akçıl, “Evliliğe sıcak bakıyorum, evlilik bana uzak değil. Çok güzel bir deneyim yaşadım ama daha güzel deneyimlere hazırım” şeklinde konuşmuştu.

Sinan Akçıl Yeniden Evlenebilir

“Özgür Aras’la Baş Başa” programına katılan Akçıl, aşkın tarifi şu sözlerle yaptı:

Aşk kesinlikle hem ne istediğini çok iyi bilmek hem de ne istediğini bilmemem benim için. Evlilik benim beynimdeki özgürlüğü öldürdü. Bu yanlış anlaşılmasın başka bir kadınla flört etmek anlamında değil. Sadece o baskı insanı, diken üzerinde yürüyormuşum baskısı. O beni iki arada bir derede bıraktı. ‘Daha zamanı değil miydi?’ dediğim zamanlar oldu. Evlilik bende travma yaratmadı. Yine her an evlenebilirim, hiç öyle bir korkum yok.

“Togg Alacağım”

Ünlü müzisyen, “Çok para harcarım, güzel yaşamaya para harcıyorum. Yemek içmek anlamsız alışverişler. Arabamı da sattım, şu an kiralık bir araba kullanıyorum. TOGG’u bekliyorum, bir tane, hatta belki iki tane alcağım. Ben bir boğa burcuyum hayatı güzel yaşamayı seviyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler