Ana SayfaDedikoduSinan Akçıl Yeni Bir Aşka Yelken Mi Açtı?

İlgili Postlar

Sinan Akçıl Yeni Bir Aşka Yelken Mi Açtı?

Mayıs ayında şarkıcı Sinan Akçıl’dan ikinci kez boşanan oyuncu Burcu Kıratlı’nın, avukat Nail Gönenli ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Sinan Akçıl yeni bir aşka yelken mi açtı? İşte detaylar;

İkinci Kez Boşandılar

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş, ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde resmen boşanmıştı.

Duruşma sonrası “Şu an hissizim açıkçası. İki boşanma, biraz fazla cesuruz” diyen Kıratlı, Milliyet Cadde’den Senem Aydın’a röportajda ise “Sinan’la asla düşman olamayız. Çünkü birbirimizin gururunu kıracak ya da rencide edecek bir şey yaşatmadık. Biz sadece aşkın verdiği tutkuyu doğru yönetemedik” açıklamasını yapmıştı.

Sinan Akçıl: Bir Daha Hakimin Karşısına Çıkmaya Yüzüm Yok!

32 yaşındaki güzel oyuncu ile ilişkisine üçüncü bir şans vermeyeceğini dile getiren Akçıl, şu ifadeleri kullandı:

Bir daha o hakimin karşısına çıkmaya yüzüm yok. Çok güzel bir ilişkiydi ama artık geride kalması gerekiyordu. Geride de bıraktık. Burcu her zaman mutlu olsun. Saygıyla anacağımız bir şekilde bitmeliydi, öyle de oldu. Üzüntüler oldu ama ben kendime bambaşka bir yol çizdim. Bundan sonra hayatımıza girecek kişilerede saygısızlık olmasın. O yüzden artık bu defter kapanmalı.

Burcu Kıratlı Kimdir?

Sinan Akçıl Yeni Bir Aşka Yelken Mi Açtı?

Oyuncu Burcu Kıratlı, boşanmanın ardından yeni bir aşka yelken açtı. Gazete Magazin’in haberine göre 32 yaşındaki güzel oyuncu, gönlünü ünlü isimlerle yakınlığıyla tanınan avukat Nail Gönenli’ye kaptırdı. Bir süredir birlikte oldukları öğrenilen ikili, şimdilerde Alaçatı’da tatil yapıyor.

Çiftin ilişkisini de Murat Dalkılıç konserinde yaptığı paylaşımlar ele verdi.

İlişkisiyle gündeme gelen Burcu Kıratlı, özel hayatıyla ilgili sessizliğini koruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler