Ana SayfaDedikoduSimge Sağın Sahne Kostümüyle Yürek Hoplattı

İlgili Postlar

Simge Sağın Sahne Kostümüyle Yürek Hoplattı

‘Yankı’ ile Türkçe pop’un hit’lerinden birine imza atan Simge Sağın, 2022 yazını ‘Ne Güzel’ ile kapattı. Başarılı şarkıcı Sağın, geçtiğimiz günlerde hayranlarıyla buluştu. Ünlü popçu, derin yırtmaçlı elbisesiyle sahneye çıktı, pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Simge Sağın sahne kostümüyle yürek hoplattı. İşte o kostüm;

Simge Sağın’dan Samimi Açıklamalar

Simge Sağın, Özgür Aras’la bir araya gelerek, samimi açıklamalarda bulundu. 41 yaşındaki ünlü isim, şarkı seçimlerinde bir sırrı olup olmadığının sorulması üzerine, “Şarkıları iyi kokladığımı düşünüyorum, hissediyorum. Kalbimin sesini dinlemem bence benim sırrım” ifadelerini kullandı.

“İyi Zamanlarmış”

Konservatuar yıllarından beri 15 senenin üzerinde şarkı söylediğini belirten Simge, bu süreçte hiç pes ettiği zamanlar olup olmadığını da Özgür Aras’a anlattı. Simge; “Dönem dönem oldu. Çok eski dönemleri hatırlıyorum, pes ettiğim dönemler deyince onlar aklıma geliyor. Ama tabii ki pes etmenin ve bütün bu yaşanılan her şeyin, benim başarı yolumdaki bütün taşları üst üste koydurup beni yukarıya çeken bir şey olduğunu da anladım. O yüzden şimdi iyi zamanlarmış diyebiliyorum, geriye dönüp baktığımda” diye konuştu.

“Ben Başarılı Oldum…”

Simge, müzik kariyerine başladığı dönemlerde herkes tarafından sevilen ve tanınan kadın bir sanatçının önünü kesmeye çalıştığını da açıkladı:

Bunu zaten hep söyledim, yakın çevrem bilir. Çok ünlü, bilinen, piyasada tanınmış, herkesin de çok sevdiği bir hanımefendi yıllarca önümü kesti; kesmeye çalıştı… Ama şunu da gördüm hayatı yaşarken; bir gerçeklik varsa, gerçekten başarılıysanız kimse buna daha fazla engel koyamıyor. Uzun bir zaman, benim başarısız olduğum döneme denk gelen dönemde yapacağını yaptı hanımefendi… Ama sonrasında da benimle yakın arkadaş olmayı tercih etti. Ve bunu herkese yapıyordu zaten, bana da aynı şekilde davrandı. Ne zaman korktu, o zaman yakın olmak istedi. Korkusunu anladım ve çok haklı buldum. Ve onun daha da korkması gerektiğine inanıyorum. Korktuğu başına geldi ve ben başarılı oldum çünkü.

Simge Sağın Sahne Kostümüyle Yürek Hoplattı

Son dönemde iddialı sahne kıyafetleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiren Simge, Sarıyer’deki bir mekanda konser verdi. Hayranları için sevilen şarkılarını seslendiren popçu, konserinden görüntüleri sosyal medya sayfasından paylaştı.

simge sağın kıyafeti ile çok ilgi çekti

41 yaşındaki şarkıcı, derin yırtmaç detaylı sahne kıyafetiyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu. Sağın’ın tercihine sosyal medyada yorum yağdı. Şarkıcının kıyafetini beğenenler kadar abartılı bulanlar da oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler