Ana SayfaDedikoduŞeyma Subaşı'dan Mohammed Alsaloussi'ye Gönderme

İlgili Postlar

Şeyma Subaşı’dan Mohammed Alsaloussi’ye Gönderme

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evliliğinin eşiğinden döndü. Ayrılık sonrası denizde çekilmiş bir pozunu yayınlayan fenomenden dikkat çeken bir paylaşım geldi. Şeyma Subaşı’dan Mohammed Alsaloussi’ye gönderme geldi.

“Karşılıklı Anlaşarak Sonlandırma Kararı Aldık”

Ünlü internet fenomen ayrılık haberini takipçilerine şu ifadelerle açıkladı;

“Sizlerinde bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1,5 senedir Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip, saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığım hassas sürece siz değerli takipçilerim ve basın mensuplarından saygı ve anlayış rica ediyorum” dedi.

Şeyma Subaşı’nın Filtresiz Pozları Gündem Oldu

Ayrılığın Perde Arkası

Şeyma, “Saygı çerçevesinde ilişkimizi bitirdik” dese de, ayrılığın perde arkasında bambaşka bir neden olduğu iddia edilmişti. Buna göre; Subaşı, arkadaşlarıyla Mısırlı iş insanının dedikodusunu yaptı. Bunu öğrenen Mohammed Alsaloussi, sevgilisiyle tartışmaya başladı. “Ben Türkiye’ye dönüyorum” diyen fenomen, sosyal medyada ayrıldıklarını duyurdu.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi Barışıyor Mu?

Magazin gündemine bomba gibi düşen olayın ardından Meedo’dan karşı hamlenin gecikmediği de konuşuluyor. Dünyaevine girmek için gün saydıkları düşünülürken gelen ayrılık sonrası Alsaloussi’nin, sevgilisine hediye ettiği arabayı geri istediği öne sürülmüştü.

Subaşı, 5 Haziran’da Ibiza’da sevgilisinin romantik evlilik teklifine ‘Evet’ demişti. Nikah masasına giden yolda üçüncü kez ayrılık kararı alan ikiliden Şeyma, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Bir binadan çıkan fenomen, aracının içinden basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Konu biten ilişkisine gelince “Her işte bir hayır vardır. Buna inanıyorum” dedi.

Neşesinin yerinde olduğu gözlenen Şeyma Subaşı, “Alsaloussi ile tekrardan birliktelik olur mu?” şeklindeki soruya ise kesin bir dille “Tekrar bir barışma olmayacak” yanıtını verdi.

Şeyma Subaşı Kimdir

Şeyma Subaşı’dan Mohammed Alsaloussi’ye Gönderme

İtalyan Dj Guido ile ayrıldıktan sonra mutluluğu Mısırlı iş insanında bulan Şubaşı, nikah masasına oturmak için gün sayarken, sürpriz şekilde Meedo’dan ayrıldığını duyurdu.

Subaşı’nın bu paylaşımı, eski aşkı Meedo’ya gönderme olarak yorumlandı. Sosyal medya kullanıcıları, “Eski sevgilin saf, nazik ve iyi bir ruha sahip değil miydi?” şeklinde yorumlarda bulundular.

Şeyma Subaşı, “Saygı çerçevesinde ilişkimizi bitirdik” dese de olayın perde arkasının hiç de öyle olmadığı iddia edilmişti. Buna göre; Şeyma, arkadaşlarıyla Meedo’nun dedikodusunu yaptı. Bunu öğrenen Mohammed Alsaloussi, sevgilisiyle tartışmaya başladı. Özür dilemek yerine “Ben Türkiye’ye dönüyorum” diyen Subaşı, sosyal medyada ayrıldıklarını duyurdu.

Subaşı’nın ayrılık hamlesinden sonrası Meedo’dan karşı atak gecikmediği de öne sürülmüştü. İş insanının, Şeyma’ya hediye ettiği arabayı geri istediği konuşuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler