Ana SayfaDizilerSevmek Zamanı 5. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Firuze Aşkını Kalbine Mi...

İlgili Postlar

Sevmek Zamanı 5. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Firuze Aşkını Kalbine Mi Gömecek?

Atv’nin yeni gözde dizisi Sevmek Zamanı, final bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Leyla, Zeynep ve Taner, üç bir yandan Firuze ile ailesiyle uğraşmaya başlar. Feryat’ın başı bu yüzden belaya girer. Firuze, abisi kardeşiyle birlikte kendileriyle uğraşanlara karşı güçlü olmak için bir karar alır. Mehmet’de, onları yalnız bırakmaz. Sevmek Zamanı 5. bölü 2. final fragmanı yayınlandı. Firuze, aşkını kalbine mi gömecek?

Pazartesi Dizileri 2022

Firuze Aşkını Kalbine Mi Gömecek?

Sevmek Zamanı 5. bölüm 2. final fragmanında; Kaan, Firuze’nin aşkı için savaşmasını pes etmemesini istiyor. Firuze, büyük bir karar vermek zorunda kalıyor. Bakalım Firuze’nin kararı ne yönde olacak. Aşkı için savaşacak mı? Yoksa aşkını kalbine mi gömecek?

İşte Sevmek Zamanı 5. bölüm 2. final fragmanı…

SEVMEK ZAMANI 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Polisler, gelip Firuze’yi adam yaralama suçundan göz altına alır. Ömer, ablasının peşinden kendisinin yaptığını haykırır. Feryat, durumu öğrendikten sonra soluğu Kaan’ın şirketinde alır. Kaan, hiçbir şeyden habersizken Firuze’nin gözaltına alındığını Feryat’tan öğrenir ve hemen emniyete gidip onu kendisinin şikayet etmediğini söyleyip serbest bırakılmasını sağlar.

Feryat, kız kardeşiyle konuşup onun sonunun annesi gibi olmasından korktuğunu söyler. Firuze, Feryat’a bir şey anlatamaz. Leyla ile Zeynep, birlikte hareket etmek için anlaşır. Gazetecileri çağıran Leyla, Zeynep’le birlikte mutlu evliliği hakkında röportaj verir. Taner, onları birlikte görüp kendisini dışlayacaklarını anlar.

Bu arada Mehmet, Firuze’nin başına gelenleri öğrenip onunla dertleşir. Daha sonra onu yemeğe davet eder. Firuze’de kabul eder. Firuze, Zeynep’in abisini tehdit ettiğini öğrenip şirketi basar ve Zeynep ile Leyla’ya ailesinden uzak durmasını, eğer bir problemleri varsa Kaan’la halletmeleri gerektiğini söyler.

Kaan, annesinin ne yapmaya çalıştığını anlayıp onu uyarır. Taner, durumları öğrenip hemen Firuze ile Kaan’ı takibe alır. Çiğdem’in psikolojisi iyice bozulur. Tecavüze uğradığını kimseye söyleyemez. Feryat, onu parkta bulup ona neler olduğunu anlar. Çiğdem için Feryat, okul müdürüyle restleşir.

Feryat, Firuze’nin o çok istediği ve hazırlandığı sınavdan sıfır aldığını öğrenir. Ona çok kızar. Firuze, Kaan’ın evli olduğunu bilmediğini o sınava girmeden öğrendiğini abisine itiraf eder. Mehmet, Firuze için hazırlanıp güzel bir restorandan yer ayırtır. Bu arada Kaan, Leyla’ya boşanma davası açar.

Leyla, mahkeme celbi eline geçer geçmez Firuze’nin yanına gidip onu tehdit eder. Firuze, Mehmet ile buluşmaya çıktığında karşısına Kaan çıkar ve onu zorla arabaya bindirip konuşabilecekleri sessiz bir yere götürür. Mehmet, Firuze’nin gelmeyeceğini anlar. O arada Taner arayıp ona Firuze’nin kimle buluştuğunu görmesini istediğini söyleyip onu Kaan’la Firuze’nin buluştuğu yere götürür.

Kaan Firuze’ye, neden yalan söylemek zorunda kaldığını bir bir anlatır ve onun karşısına tertemiz çıkmak için ondan kendisini beklemesini ister. Firuze de, Kaan’a onu beklemek için söz verir. O anları Mehmet izler.

 

Sevmek Zamanı 5. Bölüm 1. Final Fragmanı Yayında! Firuze Kardeşleriyle Birlikte Bir Karar Alıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler