Ana SayfaÜnlülerSerkay Tütüncü Dizideki Karakteri Hakkında İlk Kez Konuştu

İlgili Postlar

Serkay Tütüncü Dizideki Karakteri Hakkında İlk Kez Konuştu

Münevver Karabulut’un dramatik hikâyesinden yola çıkılarak yazıldığı konuşulan Masumiyet dizisinin dikkat çeken oyuncusu Serkay Tütüncü dizideki ilk kez konuştu. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Dikkatleri Üzerine Çekiyor

2016 senesinde Survivor yarışmasına katılarak adını duyuran Serkay Tütüncüler son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden oldu. Oyunculuk kariyerini başarılı bir şekilde idama ettiren Tütüncü Masumiyet dizisinde canlandırdığı karakterin başarısıyla övgü yağmuruna tutuluyor.

Acun’un Meşhur Ettiği Serkay Tütüncü Hangi Dizide Rol Alıyor?

Masumiyet Dizisi Gündeme Damga Vurdu

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın paylaştığı “Masumiyet” dizisinde İlker Ilgaz karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, rolüyle şimdilerde çok konuşuluyor.

Dizide; sevgilisi İrem’i (Deniz Işın), kendisinden yaşça küçük olan 19. yaşındaki Ela (İlayda Alişan) ile aldatan ve felaketle sonuçlanan düğün gecesinin ardından İlker Ilgaz karakteri gündeme oturdu. Otoriter ve mükemmeliyetçi babası İsmail Ilgaz (Ertuğrul Postoğlu) ve çocukluğundan beri tüm hatalarının üstünü örten annesi Hale Ilgaz (Hülya Avşar) arasında kendi kimliğini bulamayan İlker Ilgaz’ın yeni bölümde beklenen duruşma sahneleri ekrana gelecek.

Serkay Tütüncü Dizideki Karakteri Hakkında İlk Kez Konuştu

Başarılı oyuncu Serkay Tütüncü canlandırdığı karakteri şöyle anlatıyor: “Dizide motivasyonum böyle bir karakterin gerçekliği. Her şeyin kontrolünü elinde tuttuğunu sanarken, bir gece yaşadığı olay sonrası, allak bullak olan. O kargaşada ne hissettiğini, ne yaşadığını, aslında ne istediğini arayan bir adam İlker Ilgaz. İlker’i tek bir kelimeyle anlatacak olsam gizemli derdim.”

Serkay Tütüncü Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler