Ana SayfaÜnlülerRasim Öztekin'in Seksenler Grubuna Attığı Son Ses Kaydı Ortaya Çıktı

İlgili Postlar

Rasim Öztekin’in Seksenler Grubuna Attığı Son Ses Kaydı Ortaya Çıktı

Rasim Öztekin Hayatını Kaybetti

Kalp krizi sonucu kalbi duran 62 yaşındaki sanatçı, ilk olarak Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yapılan müdahale sonrasında hayata döndürülen sanatçı, daha sonra İstanbul Doktor Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi’ne sevk edildi.

Öztekin, Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Usta sanatçı için öğle vakti Teşvikiye Cami’nde cenaze namazı kılındı. Usta oyuncunun ölümü sevenlerini yasa boğdu. Ailesine ve sevenlerine biz de baş sağlığı diliyoruz.

Rasim Öztekin, Hasan Efendi’nin Kavuğunu Bakın Kime Devredecek..

Sanat Dünyası Yasta

Rasim Öztekin’in ani ölümü tüm sanat camiasını yasa boğdu. Kulağa kötü bir şaka gibi gelen bu durum ustanın sevenlerini gözyaşlarına boğdu.

Rasim Öztekin’in Seksenler Grubuna Attığı Son Ses Kaydı Ortaya Çıktı

Yapımcı Birol Güven’in sosyal medya hesabı Instagram üzerinden, “Ancak Ölünce Usta Olunur. Rasim Öztekin’in Seksenler grubuna attığı son mesaj” notuyla paylaştığı gönderide, Rasim Öztekin‘in son sözleri herkesi etkiledi.

Öztekin konuşmasında “24 Ocak 2012’de başlamışız. Çok acayip bir iş yapıyoruz. 61 yaşımın dokuz yılını burada geçirmişim. İşin başından beri bir aile olduk. Aile vasfımızı hiç kaybetmedik. Gidenleriyle kalanlarıyla ailemiz devam ediyor. Sizlerle beraber olduğum için çok mutluyum. Kendimi usta olarak görmüyorum, çünkü öğrenme devam ediyor. Öldüğün zaman usta olursun çünkü o zaman öğrenme bitiyor. Çocukken girenler büyüdü, oyuncu oldular. Mesela Begüm ilk geldiğinde yürümeyi bilmiyordu. Yavaş yavaş burada yürüdü, sonra okula gönderdik. Ceyhun’la evlendiler ve oyuncu aile oldular” ifadelerini kullanmış.

Rasim Öztekin Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler