Ana SayfaDedikoduSerenay Sarıkaya ve Umut Evirgen Gecelerde

İlgili Postlar

Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen Gecelerde

Nur Fettahoğlu’nun paylaşımından sonra ayrıldıkları iddia edilen Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşkı tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz gün birlikte dışarı çıkan Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen gecelerde yakalandı! İşte detaylar;

Umut Evirgen Atina’yı Serenay’ın Ayağına Getirdi!

Ayrıldıkları yönünde Haberler çıkan Umut Evirgen ve Serenay Sarıkaya’nın aşkı duyduğuma göre devam ediyor. Yılbaşı öncesi Amerika’nın ardından Atina ve Paris’e giden âşıklar, dönüşte kısa bir ayrılık yaşasa da yeniden barışmış.

Şimdi duyduğum bir habere göre, Umut Evirgen sevgilisinin ayaklarını yerden kesen bir olaya imza atmış! Atina’da gezerken, en sevdiği Yunan sanatçılardan Marianna Papamakariou’nun yılbaşında konseri olduğunu gören Sarıkaya, Paris’e devam edecekleri için bu konseri kaçırdığına çok üzülmüş. Evirgen’de Sarıkaya’ya böyle bir jest yapmıştı.

Umut Evirgen Kimdir?

Nur Fettahoğlu ile Umut Evirgen Arasında Neler Oluyor?

Umut Evirgen’in bir süredir Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. İddialar karşısında sessiz kalmayı tercih eden çiftten ilk fotoğraf geçtiğimiz günlerde gelmiş ve aşk belgelenmişti.

Ancak dün akşam oyuncu Nur Fettahoğlu’nun Instagram hesabından yayınladığı poz kafaları karıştırdı. Ünlü oyuncu, Evirgen ile fotoğrafının altına “Sen hep aşkkkk’la” mesajını yazdı.

Melisa Şenolsun Umut Evirgen’i Sildi

Fettahoğlu’nun takipçilerinin, sosyal medyada gündem olan fotoğrafın altına nazar boncuğu ve kalp emojileri koymaları “Yeni bir aşk mı?” sorusunu akıllara getirdi. Güzel oyuncu, Umut Evirgen ile dikkat çeken fotoğrafı hakkında ‘2. Sayfa’ya şu açıklamayı yaptı:

“Umut benim can dostum. O hep aşkla yaşasın, huzurla.”

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen Gecelerde

Başta ilişkilerini reddeden ancak daha sonra itiraf ederen çift aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor. İlişkilerini artık göz önünde yaşama kararı alan Serenay Sarıkaya-Umut Evirgen çifti, önceki gece ilk kez Emirgan’daki bir mekanda birlikte görüntülendi. Aşıklar, neşeli halleriyle dikkat çekti

Aşklarını artık göz önünde yaşayan ikili, uzun bir süre sohbete daldı. Ünlü oyuncu, gecenin ilerleyen saatlerinde ise evine doğru yol almak için hazırlandı. Bu sırada sevgilisine sarılan Evirgen, Sarıkaya’yı öpücüklere boğdu. Bir hayli keyifli olan çift, böylelikle ilk kez görüntülenmiş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler