Ana SayfaKültür ve SanatMüzikSerenay Sarıkaya ve Jabbar’ın seslendirdiği 'Haz' şarkısının kutlama partisi

İlgili Postlar

Serenay Sarıkaya ve Jabbar’ın seslendirdiği ‘Haz’ şarkısının kutlama partisi

Serenay Sarıkaya ve Jabbar ilk kez birlikte. Ünlü müzisyen Jabbar ve güzel sesi ile dikkat çeken ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’dan muhteşem şarkı. İki eşsiz ses, Haz şarkısı ile yaza damga vuracak. Detaylar haberimizde…

Serenay Sarıkaya Kerem Bursin çiftinin morali bozuldu

Serenay Sarıkaya ve Jabbar’dan Haz

Serenay Sarıkaya ve Jabbar’ın ünlü dondurma firmasından ilham alarak birlikte seslendirdiği, yazın en HAZ dolu şarkısının kutlama partisi Les Ottomans Kuruçeşme’ de gerçekleşti.

Jabbar kimdir?

Hazzı Ciddiye Al Kampanyası

Ustalık, uzmanlık ve ayrıntılara özen gösteren geleneğini kutladığı “Hazzı Ciddiye Al” kampanyası kapsamında ünlü dondurma firması, sesinin güzelliği ile her zaman ilgi odağı olan oyuncu Serenay Sarıkaya ile özgün soundu ve yorumuyla fark yaratan müzisyen Jabbar’ı ilk kez bir araya getirdi.

Serenay Sarıkaya kimdir?

Ünlü isimler davetliler arasında

Serenay Sarıkaya, Jabbar ve ünlü dondurma firmasının ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete aralarında, iş, sanat, moda, tasarım ve cemiyet hayatından Kerem Bursin, Selma Ergeç, Elif Boyner, Hacı Sabancı, Nazlı Kayı, Ayşe Kucuroğlu, Yasemin Taciroğlu, Güneri Civaoğlu, Müge Tezman Sırmabıyık, Hakan Yıldırım, Batya Kebudi, Eda Güzelcik, Doğal Mesudiyeli,Ezgi Baylar, Dila Tarkan, Kübra Açıl gibi isimlerin bulunduğu birçok davetli katıldı.

Benim için çok keyifliydi

Serenay Sarıkaya “Haz” ile ilgili olarak; “Böyle bir projenin içerisinde yer almaktan dolayı çok mutluyum ve heyecanlıyım. Jabbar’ın şarkılarını bu projeden önce de keyifle dinliyordum. Proje geldiğinde onunla bir işbirliği içerisinde olacağım için çok mutlu oldum. Benim için çok keyifli geçen bir süreçti. Dinleyen herkesin alacağı hazda payımız olacağı için çok heyecanlıyız.” dedi.

Tam bir yaz parçası yaptık

Jabbar ise duygularını; “Tam bir yaz parçası yaptık, severek yazdım besteledim ve söyledim. Serenay ile bu projede birlikte şarkı söylemekten heyecan duydum, sesinin de çok güzel olduğunu biliyordum, Serenay’la birlikte şarkı söylemek harika bir tecrübeydi.” diyerek ifade etti.

Hazzı ciddiye al!

Ünlü dondurma firmasının ikonik değerlerinden ilham alan şarkının alt yapısı, dondurma markası ile ünlünen crack sesi ile oluşturuldu. EMI – Universal Müzik Türkiye’den çıkan, düzenlemesi Jabbar ve Safa Hendem tarafından yapılan pop türündeki HAZ, dinleyenleri hazzı ciddiye almaya davet ediyor.

Jabbar feat Serenay Sarıkaya HAZ şarkısı, tüm digital platformlarda yer alıyor.

“HAZ”

Söz-Müzik: Mücahit Turan (aka Jabbar)

Düzenleme: Mücahit Turan / Safa Hendem

HAZ şarkısının sözleri

Gün batmaz sende, güzelsin gülersin

Hep yaz sende, güneşsin yakarsın

Haz sende, titretir ruhunu, biraz ben de

Sen her yerde, haz her yerde

Siyah sende, uçuksun kaçıksın.

Beyaz sende, gün gibi açıksın

Kırılsan da, yürürsün koşarsın.

Düşsen de, önemsiz düşünme

Sen her yerde, haz her yerde

Kırılsan da, düşsen de

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler