Ana SayfaÜnlülerSerenay Sarıkaya Ameliyat Oldu!

İlgili Postlar

Serenay Sarıkaya Ameliyat Oldu!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ameliyat oldu. Serenay Sarıkaya estetik ameliyat için bıçak altına yattı. Taburcu olan oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Cem Yılmaz Kimdir?

Estetik Operasyon Geçirdi

Son dönemlerde ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aralarındaki aşk ile gündemde olan güzel oyuncu bu kez geçirdiği ameliyat ile gündemde. Daha önce de göğüslerinden estetik ameliyat olan Serenay Sarıkaya tekrar estetik ameliyat için bıçak altına yattı. Maslak’ta özel bir hastanede ameliyat olduğu öğrenilen oyuncu taburcu oldu.

Serenay Sarıkaya İsyan Etti

Cem Yılmaz ile olan birlikteliği ile çok konuşulan Serenay Sarıkaya hakkında çıkan haberlere isyan etmişti. İşte Serenay Sarıkaya’nın o açıklaması;

Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden daha da serti zaten hazırda bekliyor. ‘Bu mesleği seçmenin bedellerinden’, ‘Olacak o kadar ünlüsün’, ‘İsminin olduğu her şey çok okunuyor’, ‘Dikkat çekiyor’, ‘Sesimizi çıkartmayalım, büyümesin’ deniyor. Kabul etmiyorum!

Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak… Ben her iftiraya ‘Yok, öyle değil’ diyemem ki. Bu ne kadar yorucu ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor. Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık.

Serenay Sarıkaya’dan Yüzük Şoku!

Ben bunların hiçbiri değilim ki… Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğim sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda? Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu yahu? Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında durduğum belli.

Buna rağmen; seni olduğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden? Bu çok eskide kalmadı mı artık? Güzel olanı değil de kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter!

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler