Ana SayfaÜnlülerHadise ve Kaan Yıldırım Aşkı Bitti mi?

İlgili Postlar

Hadise ve Kaan Yıldırım Aşkı Bitti mi?

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı bitti mi? Geçtiğimiz şubat ayından beri aşk yaşayan Hadise ve Kaan Yıldırım aşklarını sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla ilan etmişlerdi. Sosyal medyadan birbirlerini ilişkilerinin başından beri takip etmeyen çift birlikte olan fotoğraflarını kaldırdı. Detaylar haberimizde…

Hadise Kimdir?

Kaan Yıldırım Kimdir?

Yılın Aşkı Bitti mi?

Oyuncu Kaan Yıldırım 2016 yılında evlendiği kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu’ndan 2019 yılında boşanmıştı. Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu boşanmanın ardından yeni aşklara yelken açtılar. Ezgi Eyüboğlu Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile birlikte olurken Kaan Yıldırım Hadise ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Bir süredir birlikte olan oyuncu Kaan Yıldırım ve Hadise aşlarına dolu dizgin devam ediyorlardı. Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan çiftten ayrılık haberi geldi. Sosyal medya hesaplarından birbirlerini ilişkilerinin başından beri takip etmeyen çift birlikte olan fotoğraflarını kaldırdılar.

Hadise, Kaan Yıldırım’a Şarkı Sözü ile Mesaj Yolladı!

Geçtiğimiz yılbaşında hayatında biri olduğunu söyleyen Hadise ilk olarak Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek ile sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşarak yeni aşkının sinyallerini vermişti. Sonrasında ise Kaan Yıldırım ile fotoğrafını paylaşarak şu notu düşmüştü;

“Yanımda, sağımda, solumda ve ufkumda. Yanında… Yazında, kışında ve tüm baharlarında.”

Kaan Yıldırım ise baba olmak istediğini şu sözlerle dile getirmişti; “Doğru zamanda baba olmak isterim. Aile çok önemli bir şey. Benim de babamla aramdaki ilişki çok iyidir” ifadelerini kullanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler