Ana SayfaDedikoduSeren Serengil'in nişanında büyük olay: Nur Yerlitaş ortalığı karıştırdı!

İlgili Postlar

Seren Serengil’in nişanında büyük olay: Nur Yerlitaş ortalığı karıştırdı!

Seren Serengil ve Yaşar İpek’in nişan töreninde gerginlik! Nişana katılan Nur Yerlitaş, Seda Sayan’ın eski sevgilisi Murat Karabova’ya verdi veriştirdi. Deniz Seki ve Gülşah Saraçoğlu’nu hedef aldı. Ünlü çiftin nişan töreninde gergin anlar yaşandı. İşte detaylar…

İşte Seren Serengil’in nişanlığı!

Seren Serengil ve Yaşar İpek’in nişanında olay

Aylardır dün akşam gerçekleşen nişan töreni için hazırlık yapan Seren Serengil ve Yaşar İpek, sonunda nişan yüzüklerini taktı. Sadece kendilerine çok yakın olan davetlilerin katıldığı törene, Nur Yerlitaş damga vurdu. Yerlitaş, Deniz Seki ve Gülşah Saraçoğlu’nu hedef alarak Seda Sayan’ın eski sevgilisine yaylım ateşi açtı.

Seren Serengil kimdir?

Nur Yerlitaş verdi veriştirdi

Seren Serengil ve Yaşar İpek’in nişan törenine katılan ünlü isimler arasında modacı Nur Yerlitaş, şarkıcı Deniz Seki, modacı Gülşah Saraçoğlu ve Seda Sayan’ın eski sevgilisi, Deniz Seki’nin yeni sevgilisi galerici Murat Karabova da vardı.

Yaşar İpek kimdir?

Terzi karıyı masana oturtma

Nur Yerlitaş’in nişan töreninde Seda Sayan’ın eski sevgilisi, Deniz Seki’nin yeni sevgilisi Murat Karabova’ya modacı Gülşah Saraçoğlu’nu hedef alarak “Ben sana dedim ki o terzi karıyı masana oturtma!” dediği iddia edildi.

Nur Yerlitaş kimdir?

Deniz kim ya?

Ünlü modacının bir sonraki hedefi ise, Deniz Seki olmuş. Murat Karabova’ya çıkışan Nur Yerlitaş’ın, yeni sevgilisi Deniz Seki’yi hedef alarak “Deniz kim ya senin hayatında?” diye çıkıştığı iddia ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler